Gururlan Türkiye... Teşekkürler #Fenerbahçe... Duygularınız neler... Ne düşünüyorsunuz?

2|6
8|15

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe'nin şampiyonluğu gasp edildi!
    Uzatmalarda hakemler çok yanlı bir yönetim gösterdiler ayrıca Sloukas uzatma bölümünde çok rezil oynadı

1|1
    0|0
    • sağlık olsun pembe.. tüm avrupa bizi izledi, direnen ve son ana kadar mücadele eden bir takım izlettik... bu sene olmadı ama gelecek senelerde o kupa gelecek... üzelmeyelim gururlanırım... bu akşam gurur akşamı olsun.. :D

• evet haklısın hele son 1.9 saniyede o say olmasa ydı kupa bizdeydi ama basketbolda bunlar yaşanabililyor sağlık olsun..

• Haklısın

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yaşadığımızdan gurur duyamıyorum. Kazanmamız gereken bir kupayı kendi elimizle verdik.
    Euroleague'in 5 tane ana sponsoru var. Euroleague'in isim hakkı Türk havayollarında. FIBA'nın başında bir türk oturuyor. Bütün bunlara rağmen ahlaksız bir hakemin oyununa geliyor olmamız ve kupayı kaybetmemiz beni sevindirmiyor. Artık kulis yapmayı, aleyhimize oynanan oyunları engellemeyi öğrenmemiz gerekiyor. Kendi elimizle kendi takımlarımızı çakallara yem etmemeliyiz.
    Gelelim Fenerbahçe'ye. Artık finale gelmişiz. Hala basit turnikelere izin veriyoruz. Vesely sadece bir tane faul soksa kupa bizim olacaktı. Bogdanovic'i biz bugün için aldık. Datome'den daha fazlasını bekliyoruz. Kalinic'e ruh diyoruz ama adamlar ruhun içerisinden geçiyorlar. De Colo ve Teodosic çatır çatır atarlarken hep seyrettik. Hakem kadar takım da kötüydü.
    Ben gurur duyamıyorum. Şerefli ikinciliklere karnım tok.
    Ne zaman hak ettikleri ve beklendiği gibi şampiyon olurlar o zaman gurur duyar alkışlarım.

1|1
    0|0
    • dediklerin doğru katıldığım noktalar var ama bu sene bir alıştırmaydı aslında bizim için sbugun kupayı kaldıran cska bu kupada 6-7 kere boş döndü bu işlerde önemli bir konuda bu seviyelerde sürdekli oynamaktır. bunu başarabilirsek kupada elbette gelecek, bugun ku bence başarı çünkü yenilgiyi kabullenmedik, mücadele ettik bu çok önemli bir şey maçın belli zamanlarında hakemni talihsiz kararlarıda vardı ama iyi ve heyecan düzeyi yüksek bir maç izlettik tüm avrupaya... kazanszaydık efsanele olurduk o da ayrı konu ama gene gururlanalım bence...

• EİC seçiminiz için teşekkür ederim.

• rıca ederim...

Kızlar Ne Diyor 7

• bir an kupa Türkiyeye geliyor dedim

0|1
    0|0
    • hepimiz dedik kim demedikti, müthiş bir geri dünüş , o geri dönüşe kupa yakışırdı ama sağlık olsun, maç boyuncu centilmence oynadık, yenilgiyi kabullenmeyen bir oyun sergiledik bu çok önemliydi o kupa bu sene gelmedi ama gelecek senelerde gelir o kupa, önemli olan bu seviyelerde sürekli oynamak...

• Son dakikalarda sarf ettiğmiz o çaba görülmeye değerdi. Buraya ulaşan tek takımız ve şimdi olmasa da allah yolumuzu açık etsin :) Bu cinconlular ne ayak onu anlamadım :D Her yorumun içindeler bence şimdi siz susun başarıyı yakalayanlar konuşsun.

0|2
    0|0
    • finale yakışır bir mücadele ortaya koydu, son ana kadar pes etmedi, taraflı tarafsız herkesi heyecanlandırdı bence... güzeldi bu sene olmadı ama gelecek senelerde bu kupalar gelirr ülkemize mutsuz olmayalım bugun bence...

• Tek takım değiliz malesef anadolu efes bu kupayı kazandı ama gerçekten o kadar üzgünüm ki o mücadele beni teselli ediyor sağlık olsun malesef avrupa türk düşmanı bunu kabullenmeliyiz hakemleride yenecek güçte değildik bugun

• @Gfb34 valla ne yalan söylüyüm efes pilsenin o kupa günü oynadığı maçın tadı vardı burda ama hakemler böyle işte sağlık olsun...

• sevgilimle bugün iddia bayinin önünden geçtik oynucam dedi fenerin basket maçı varmış dedi fener alır bas ona dedim ordan herkes alamaz diye atladı ne biliyon sen dediler susuyorum

0|1
    0|0
    • Ama handikaba göre Fenerbahçe aldı.

• @Fenergururdur gençlerbirliği maçı vardı fenerin bugün onu izledim ve resmen futbolculardan nefret ettim yerde yata yata aldılar maçı resmen. basket maçını izlemedim herkes hakemlerden kaynaklı diyor

• Evet öyle eğer hakem olmasa uzamazdı bile.

• Geçmiş olsun Fenerbahçe. Bir daha ki maçlara artık inşAllah...

0|2
    0|0
    • inaşllah mugber bakışlı pembe :D yenildik ama direnen ve yenilgiyi kabul etmeyen bir takım vardı bu çok güzeldi, bize yaşattıkları heyecan güzeldi... gelecek senelerde kazanılır kupa sağlık olsun..

• @MuğberBakışlı Bir dahaki maçları benim görebilme şansım olur mu, bilemiyorum. Belki ben ölmüş olacağım. :/

• Tebrikler fenerbahçe

0|1
    0|0
    • finale yakışır bir mücadele ortaya koydu, son ana kadar pes etmedi, taraflı tarafsız herkesi heyecanlandırdı bence... güzeldi bu sene olmadı ama gelecek senelerde bu kupalar gelirr ülkemize mutsuz olmayalım bugun bence... :D

• 0|2
    0|0
    • Versin versin.
      Beter olsun. Eğer ahiret varsa ve hakkım sorulacaksa cehennemin dibinde yatsın diyeceğim.

• Sakin ama kızgınım. Yıllardır hiç ders almıyoruz. Hep aynı şey. Masabaşında kaybedip sahada kazanmaya çalışıyoruz. 1988 Yılında Galatasaray kupa 1'de Avrupa'da türlü türlü haksızlığa uğramıştı. O günden beri hep aleyhimize hep aleyhimize. Kıçı kırık Hırvat bir hakemin oyuncağı oluyoruz. Esas şimdi sesimizi çıkartma zamanı.

• Üzülmedim desem yalan olur. Geriden gelip beraberlik sonra kaybetmek... Ufaktan sinirim bozuldu.

0|1
    0|0
    • geriden gelip kazanmak yakışırdı ve kazansalardıda gerçekten efsane bir maç olurdu ama sahaya yansıyan oyun ve kazanma arzusu güzeldi bence, üzüldüm bende ama gururda var bir yandan bu sene olmadı ama ilerki senelerde olur bu iş bence..

• Umarım olur, o günü de görürüz.

• bir iki sene daha final four oynarsa olur bence bugun kazanan cska bile 6-7 kez kupayı alamadan evine döndü bunlar çok normal yani, yeter ki bu seviyelerde sürekli oynayalım sürekli final four lar görelim... kupa gelir..

Erkekler Ne Diyor 14

• Yine kupa gelmedi ama güzel mücadele oldu bu sene 2. likler senesi oldu fenerbahçe için hakemlerinde etkisi büyüktü yinede bu sene kupayı getiren Galatasarayı ve 2. olan Fenerbahçeyi tebrik etmek lazım.

0|1
    0|0
    • ikiside önemli işler başardı euroleagu için şunu belirtmek gerekir bu sene ısınmaydı işin açıkcası, bu seviyelerde kalmak ve sürekli oynamak önemli, sürekli oynadıkca elbette o kupa gelecek... bugun mücadeleyi son ana kadar vermek öenemliydi, uzun zamandır bu heyecanda final izlemedim...

• neyin gururu bu yine kupa alamadı her zaman ki gibi :/

0|3
    0|0
    • iyiyidi iyi maçı izlemedin sanırım :D basketbola yakışır bir dirençle oynadı...

• 21 sayıdan son periyotta geldk son saniye 2 liği ile maçı uzattılar keşke maçı izleyip gelseydin. Hakemi görseydin bile keşke.

• Avrupada hakemleride yenmek gerekiyor malesef ama helal olsun 21 sayıdan gelip rusların ayaklarını titrettik o korku bile yeter onlara

0|2
    0|0
    • kesinlikle öyle, sahada afalladılar, zaten yapmamaız gereken buydu son ana kadar mücadeleyi bırakmamak gerekirdi onu sahada gösterdikleri için türkiye olarak ğrurlanmalıyız bu sene olmadı sağlık olsun ama gelecek senelerde o kupada tüm takımlarımız iş yapar, korksunlar bizden, hakem konusunda dedigin gibi bir dönem yunan, italyan hakemler vardı birde başımıza sloven çıktı... yapacak bir şey yok ne yapalım :D

• sorma cok üzgünüm ama bu mucadele yetiyor valla helal olsun

• her sene üstüne koya koya gidersek buralarda sağlam yerimizi edinirizve sonrada kupa gelir elbet ama dedigin gibi helal olsun aynen :D

• Teşekkürler

0|1
    0|0
    • aynen sahada pes etmeyen bir takım vardı, bu sene olmadı sağlık olsun ama gelecek senelerde olur bu iş :D

• Beklenen oldu favori kazandı , fb de iyi mücadele etti ama ilk yari saçma sapan şut tercihleri yapmak bitirdi maçı.
    Maçtan once bahsettiğim üç isim takımlarının en skorer üç oyuncusu oldu DeColo Teo ve Hines

0|1
    0|1
    • sahada mücadele ede, yenilgiyi kabullenmeyen, pes etmeyen bir takım vardı, tüm türkiye bu maçta bir bütün oldu bence, taraflı tarafsız herkes 21 sayıdan geri dönüşü ve sahada oynana oyunu gururlanarak izledi bence, hakem biraz kötüydü, cska gibi bir takımın böyle hakeme ihtiyacı yok işin açıkcası, milletçe bir dönem basketbolda yunan , italyan hakemlerde çok çektik yanına birde sloven ekledik bu akşam, bunlar ısınma turlarıydı kazanabilirdik ama bu sene olmadı sağlık olsun ama ilerki senelerde bu seviyelerde kalıcı oldukça bu kupa gelir ülkemize, bugun kupayı alan ceska bile 6-7 kez eli boş döndü sporda olur böyle şeyler... bize heyecan yaşatan bir maç izletti bu gece fener, teşekkürler fener :D

• f4 konuşuyorduk hangi ara araya beşiktaşı sıkıştırdın anlamadım valla :D valla kendi kutlamanızı yapın benim özel tebriğime ihtiyacınız yok yani, kendi kulubum şampiyon olsa birinden özel tebrik beklemem işin açıkcası kendi işime bakarım yani, normalide bu bence sportif açıdan... neyse ben kaçtım geç te oldu burdaysan sen daha kolay gelsin sana...

• Yılın sampiyonu bu gece tescillendi konu da spor olunca bahsetmek gerek :) Sporda centilmenlik saygıdan bahsedip tebrik etmekte zorlanmayı da senden gördüm , iyi geceler

• Dramatik bir son oldu. galatasarayliyim eurocup finalinde nasıl heyecanlandiysam bugünde öyle oldu. uzatmalardaki 2 kritik hakem kararı maalesef maçı kaybetmemize sebep oldu. ancak gurur duyulacak bir mücadeleydi Türk basketbolu adına.

0|2
    0|0
    • aynen öyle heyecanın üst seviyede oldugu bir maçtı, avrupaya ve pek çok ülkeye türk basketbolunu izletmiş olduk son ana kadar pes etmeyen direren bir oyunu sahaya koyduk, gelecek yıllar takımlarımızını yıldızının parladığı bir dönem olacak bence...

• Fenerbahcenin getireceği kupa lazim değil bu ülkeye :))

0|3
    0|0
    • deme la öyle kupa kupadır :D istekli ve yenilgiyi kabul etmeyen bir oyun sergiledik şaka maka, uzun zamandır bu finallerde bu seviyede heyecan düzeyi üst düzey maç izlemedim son zamanlarda güzeldi bence... bu kupa eninde sonnuda gelir...

• Fener parasiyla haklamizi yediği gibi beynimizide haklarimizi yiyerek aldi ne yaparsin

• Anlamazlar ki ama Fener şike yapmışdır. Baksınlar Antalyaya teşvik vermişiz dir belki.

• İmkansızı başarmaya çok az fark vardı? Fenerbahçe çok elit bir takim basketbol katakoride umarım seneye daha iyi yerlere gelir

0|1
    0|0
    • sahada yenilgiyi kabul etmeyen son ana kadar mücadele eden bir takım gördük bu sene bir ısınmaydı olayı böyle görmek lazım, ilerki senelerde bu kupa gelir ülkemize... hiç üzülmeyelim bugune

• Benim üzüldügüm tek nokta ilk yarı disiplinsiz oynadık. 20 sayı farktan geldik

• ilk yarının ikinci periyodu sahada basketbol adına hiç bir şey yoktu, düzensiz ve neyaptığı bilemeyen bir takım vardı oralarda biraz iyi olsaydık ve veselinin biraz daha katkısı olsaydı ve o müthiş tek atışlarda en son 10 da 0 çekmişti bu olmasaydı herşey başka olurdu belkii

• Teşekkürler Fenerbahçem. Her Bjkli geldi soruma ve eziliyorsunuz filan diye dalga geçtiler şimdi onlar nerede.

0|2
    0|0
    • boşver bunları bence maçı izledilerse maçın belli anlarında onlarda kazanmamızı istemişlerdir. gurur duyulacak bir takım vard, itiraz eden mağlubuyeti kabullenmeyen bir takım vardı bu çok güzel...

• Aynen ben ağladım 2 sayı öne geçince bu gerçekden çok gurturluydu umarım bir gün Bjkliler Gslilerde bunu yaşar.

• inşallah :D

• güzel bir geri dönüş oldu fakat normal sürede o gazla işi bitirmeliydik :( uzatmalara gitmesi hiç iyi olmadı yinede tebrikler fenerbahçe... eurocup ın yanına birde eurolig kupası çok güzel yakışırdı

0|1
    0|0
    • son 1.9 saniyede ah o baset girmesi ama basketbolda bu bazen oluyor, hakemde biraz tatsızdı ama direren ve yenilgiyi kabullenmeyen bir takım vardı sahada bu çok güzeldi... bu sene kaybettik ama gelecek senelerde o kupa gelir bu ülkeye... :D

• avrupa basketbolunda zaten söz sahibi bir ülkeyiz. 2 büyük kupanın biri geldi diğeri kıl payı kaçtı bu gururu bize yaşatan galatasaray ve fenerbahçeye teşekkürler

• ikiside önemli işler yaptı, basketbolda iyi yiz gerçekten ama euroleague odaklanmamız lazım takımlarımız olarak, bu sene 4 takım la temsil edileceğiz..

• Şampiyonuz mutluyuz...

0|1
    0|0
    • mutlu olalım kaybettik bugun ama sahada mücadele eden pes etmyen bir takım gördük bu bizi gururlandırmalı, gelecek senelerde bu kupayı alırız hiç merak etmeyin olur bu iş...

• Beşiktaşlıyım şampiyon olduk zaten... :D Ama fenerin almasını isterdim Avrupada Türkiyeyi temsil ediyor

• aynen ülke basketbolumuz çıkışta her platformada kupalar finaller, yarı finallerin kapısı takımlarımıza açık...

• Fenerbahçe erkek basketbol takımının bu kadar kupaya yaklaşmışken böyle bitmemeli idi. 😡😡😡

0|1
    0|0
    • olsun sahada mücadele eden bir takım görmek gerçekten çok güzel, bu sefer olmadı ama olacak.. :D

• Bir önceki yorumu yazmamın nedeni hani hayatta her an her şey olabiliyor ya. Saniyemizin garantisi olmayışını demek istedim.

• e doğru tabi ama sen görmesen ben görmesem bile görecek birileri var yani sonuçta sahadaki bu akıl ve oyun kupa getirir bu ülkeye sonuç olarak bunu demek istiyorum..

• Valla beşiktaşlıyım ama üzüldüm harbi yazık oldu kardeşim hakem

0|1
    0|0
    • olsun kazanma arzusu güzeldi, bu sene olmasa bile gelecek seneler için güzel mesaj verdi...

• Bu ülkeye kupayı sadece Galatasaray getirir demiştik

0|1
    0|0
Yükleniyor...