Sezonun en başarılı teknik direktörü kim size göre?

Ligden düşmek üzere olan Konyasporu zirveye taşıyan Aykut Kocaman mi
Yoksa Beşiktaşlı şampiyonluğa taşıyan Şenol Güneş mi?

• Aykut Kocaman
    48% (36)37% (33)42% (69)Oy Ver
  • Şenol Güneş
    52% (39)63% (56)58% (95)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Değerlendirme yaparken bu tabloyuda dikkate almanızı öneriyorum
http://hizliresim.com/aEqz4R

0|1
9|22

En İyi Kız Görüşü

• Bunun bencesi sencesi yok Aykut Kocaman tartışmasız
    Yorumlara bakıyorum e şampiyon yaptı Şenol Güneş diyolar ya Konya'nın değeriyle Bjk nın değeri bir mi Allah aşkına ya madem Şenol Güneş o kadar iyidi Neden Bursa'yı TS'i şampiyon yapamadı oysa onların kadrosu da kaliteliydi
    Unutmayın ki şampiyonluğa bakacak olursak Aykut Kocaman şenol güneşi 9 puan gerisinden gelip şampiyonluğu söke söke almış bir teknik adam

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tarzını sevmesemde aykut hoca
    Şenol hoca trabzonu şampiyon yaparsa başarıydı, bjk bu kadroyla zaten olur 2002de o kadro zaten 3. olurdu.

5|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sampiyon olan takimin teknik direktoru senol abi.

0|2
    0|0
    • Bu 2 teknik direktör eşit koşullarda denk takımlarla karşı karşıya geldi kazanan Kocaman oldu ama Şenol Güneş Bursaspor Trabzonsporla şampiyonluk başarısı gösteremedi ve Beşiktaş sonuçta kadro itibariyle şampiyonluğun 3 adayından birisiydi ama Kocaman la Konyaspor acaba ligde kalabilecek mi düşecek mi düşüncelerinde olan bir takımdı kimse sezon başından konyasporun ilk 3 de olacağına ihtimal veremezdi bence bu çok büyük bir başarı

• Yani kazanan takım sonuçta kabullenmek gerekiyor, sonuçta hak edilen bir şampiyonluk :-)

• Bence de :)

• Aykut amca

3|1
    0|0
  • Aziz yıldırım

0|1
    0|0
  • tabiki şenol güneş tartışmasız. şıklarda yok ama fatih terimin yeri ayrı

0|0
    0|0
  • Şenol güneş

0|0
    0|0
  • Hangisi beşiktaş teknik diröktörüyse o

0|0
    0|0
  • Aykut kocaman

4|2
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 21

• Transfere milyon dolarlar harcayan rakibine karşı statsiz şampiyon olmak her baba yiğidin harcı değil

1|1
    0|0
    • Bu 2 teknik direktör eşit koşullarda denk takımlarla karşı karşıya geldi kazanan Kocaman oldu ama Şenol Güneş Bursaspor Trabzonsporla şampiyonluk başarısı gösteremedi ve Beşiktaş sonuçta kadro itibariyle şampiyonluğun 3 adayından birisiydi ama Kocaman la Konyaspor acaba ligde kalabilecek mi düşecek mi düşüncelerinde olan bir takımdı kimse sezon başından konyasporun ilk 3 de olacağına ihtimal veremezdi bence bu çok büyük bir başarı ki beşiktaş bütçe bakımından ligde ikinci büyük takım

• Peki Konyasporu Şenol Güneş bu ligde tutabilir miydi veya ilk 8'e girebilir miydi?

• Denemeden varsayım üzerine konuşmayı sevmem ama basarili olurdu

• Aykut Kodcaman

2|1
    0|0
  • Küçük bütçeyle 3. olan Aykut Kocaman.

2|1
    0|0
  • Tabiki aykut. Elindeki kadroyla bu basariya ulaşmak bir anadolu takımı için gayet zor. Şenol guneste tabiki başarılı fakat zaten herzaman şampiyon adayı 3 takım var bu ülkede. O yuzden çok büyük bir başarı değil

2|1
    0|0
    • Hocam senin yorum altta kalmış gözümden kaçtı aslında En iyi cevap vermeliymisim hakkını helal et :-(

• Önemli degil dostum :)

• Ilber ortayli bence

1|1
    0|0
  • Ancelotti

0|1
    0|0
  • Tartışmasız Aykut hoca.

2|1
    0|0
  • Bir BJK li olarak #KOnyaCAMAN diyorum ;-)

3|0
    0|0
  • obradovic

0|1
    0|0
  • Aykut ne yaptı Allah aşkına, pislik futbolla topladı işte puanları

1|0
    0|0
    • Bu 2 teknik direktör eşit koşullarda denk takımlarla karşı karşıya geldi kazanan Kocaman oldu ama Şenol Güneş Bursaspor Trabzonsporla şampiyonluk başarısı gösteremedi ve Beşiktaş sonuçta kadro itibariyle şampiyonluğun 3 adayından birisiydi ama Kocaman la Konyaspor acaba ligde kalabilecek mi düşecek mi düşüncelerinde olan bir takımdı kimse sezon başından konyasporun ilk 3 de olacağına ihtimal veremezdi bence bu çok büyük bir başarı

• Konya normalde bu sezon beşiktaş ile 4 maç oynadı

• @ay_sel 2 kupa ve sonuncu lig maçına Beşiktaş hazırlıksız çıktı. Çünkü bu yıl Sivas Belediyeye evimizde 4-3 yenildiysek kupanı çok tınlamadığını gösteriyor.

• 1 tane iç saha maçı olmayan. Kısıtlı kadroyla. Geçen sezon feda demiş takıma. Bu oyunu oynatan. Şenol hoca

0|0
    0|0
  • Türkiye Kupasında finale çıksaydı belki Aykut derdim ama tartışmasız Şenol Güneş'tir.

0|0
    0|0
  • Şenol Güneş

0|0
    0|0
  • Bence jon benjamin toşak. ismi bu kadar tasakli bir adam daha gormedim. Ama senol hocaya oy verdim o ayri :D

0|0
    0|0
  • Fenevin hocası tabiisi
    O kadroyu harcamak kolay iş değil

0|1
    0|0
  • şenol güneş neden şenol güneş çünkü stadsız ve uzun süre maddi sıkıntı çekmiş beşiktaş ı şampiyon yaptı (ben bjkli değilim)

0|0
    0|0
  • Senol hoca

0|0
    0|0
  • pereira :P :))

0|0
    0|0
  • Milli takimi dunya 3. Yapan şenol guneş

0|0
    0|0
  • Stadsız şampiyon Şenol hocadır

Tarihe adını altın harflerle yazdırmıştır

0|0
    0|0
    • Ligden düşen bir takımı alıp şampiyon yapabilir miydi Şenol Güneş bence bide böyle düşünmek lazım

• @Elif2525

Konu şenol hocaysa tartışmasız EVET

Çalıştırdığı takımlar onun sayesinde her zaman formunun zirvesine ulaşmıştır

Milli takımımız trabzon ve bursa son olarak da Şampiyon Beşiktaş bunlara örnektir

• Bence de @Elif2525 haklısın ben öyle düşünmedim Şenol Güneşi seçtim ama sen haklısın öyle değerlendirmek gerekiyor evet

• şenol hoca...
    şampiyon yaptı daha ne yapsın...

0|0
    0|0
Yükleniyor...