Sitede kimler yalancı ?? parnah kaldırın görelim.

burda çoğunuz olmadığınız gibi tanıtıyosunuz kendinizi orası malum.abazanlar kız etkilemek için yalan söyler.kızlar da yalandan başkasının fotosunu kor prim yapar egosu kabarır.başka var mı yalan?

gizli seni severim ama bu sefer konu senle ilgili gibi canıms.

0|0
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• Şu sitede öyle kişiler var ki şaşkınlığım şudur ki evli karakter eksikliği olanlar mı desem azmış olgun ablalar mı desem kendini koca dünyalara sığdıranlar mı desem halbuki salak sanal alem yazdığın kadarsın neyin kafasındasın ve en iyisi kendi özün ol kimseye karışma iki dost yeter

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 13

• Şimdik yalan söylemeyen hiç bir insan yoktur bu evrende.Ben yalan söylemesem uzun bir ip getirip sabit bir ağaç bulup beni asardınız burada.En iyisi diplomat olmak.Yalan olmasa bile gerçekleri kibarlik adına biraz örtmek lazım çünki hayatta gercekler aci olabiliyor ve onun haricinde ben bazen burada bir şey yazarken 3 diyorsam o bazen 2 veya 1 olabilir ama ben konuşurkende öyleyim.Ellerimi çok kullanırım konuşurken ve olayları abartırım.Hayırlısı

0|0
    0|0
  • Burada kıvırmak için tek bir sebebim yok..Kafama eserse çeker giderim geriye tek bir kişi bile kalmaz.

Sakıncam,çekincem yok resimdeki de benim :)

0|0
    0|0
  • Beeeeeeeen !

İşim gücüm yok size kendimi mi tanıtıcam hacı dalgama bakıp geçiyorum işte :))

1|1
    0|1
    • ahhaaa.bu kız ajan provokatör yalancı :D

• Şu hitapların yüzünden yakın zamanda basıcam engeli düzgün konuş ben sevmem laubaliliği tamam sitede karakterimi bazen yansıtmasam da bil diye diyorum ;)) Güvenme kimseye zaten. Devir kötü..

• karşıklı engelleşelim bebeğim o zaman

• ben değilim:)

0|2
    0|0
  • Fotoğraf koymam,arkadaş listemde ks den başka kimse yok dolasıyla siteyi amacı için kullanıyorum fikirlerimi dile getiriyorum ama kimse de çıkıp yalancıyım demez:)

0|0
    0|0
  • suana kadar hic gizli cev vermedim.zaten gizliyim sanal ortam daha neyi gizlicem:D fake foto koyanlari anlamiyorum anlamak istedigimi de sanmiyorum.kim yalanci bilmiyorum ilgilenmiyorum,ama "bazi" kategorilere ozel bir ilgi var insanlarin bazi seyler icin hala sanalda cirpiniyor olmalari biraz acikli efrgzd

0|0
    0|0
  • Ben profildekiyim.

0|0
    0|0
  • Resimdeki kediyi tanımıyorum itiraf ettim:)

1|0
    0|0
  • Fotodaki benim,inan.

1|0
    0|0
  • Benim babamın adı gebetto. bye

0|1
    0|0
  • kimse benim malım kötü dimez yiğit.

0|1
    0|0
  • Yalanin taaaa kendisiyimmm :))