Spor yapmalı mıyım?

SA, şu sıralar hafif kaslı kadın vücutları hoşuma gitmeye başladı. Boyum 1.66, kilom 47. Sizce spor yapmalı mıyım? O hafif kaslı yapıya ulaşabilir miyim? Spor salonuna yazılmayı düşünüyorum. Şayet yazılmazsam, evde neler yapabilirim? Tişikkirlir :P

Güncellemeler:
Gayet güncel 😒

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Spor yapmak için illaha kaslı kadınları beğeniyo olman gerekmez ki sağlık için sürekli yapılmalı zaten bence
    Mekik, plank, leg raise ve olmazsa olmaz squat :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kas yapabileceğini düşünüyorsan hiç düşünme o aletleri yapmak hiç kolay değil . d 2 saat fitnese gidiyorum ölü olarak eve geliyorum. d

0|0
    0|0
    • Ya şu an umrumda mı sanıyorsun, kupa gitti bee :( :D

• 2 saniye kala basketi yedik ya vallahi 10 20 sayı fark yiyip yenilsek üzülmezdim ama o kadar farkı kapatıp öne geçmemize rağmen yenildik o koydu

• Aynen ya ne sanslıydı adamlar :(

• Salona git bence. Vücudun şekillenir.

0|0
    0|0
  • Spor bu işin %30'u. Beslenmesi var, dinlenmesi var. Bu işi sürdürmesi var. Gerçekten ne yapmak istediğine karar ver. Eğer eminsen başla.

0|0
    0|0
    • Bir de o boyutu var değil mi

• Gerçekten zor. Vakit alan bir hobi. Ben çok seviyorum. Fakat zaman zaman yapmak istemediğim zamanlar oluyor. Disiplin şart. Devamlı kendinle savaşıyorsun. Bu işin bir de zihinsel yönü var. Şunu izlersen ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsin.
      https://www.youtube.com/watch?v=v7SddWnFnRA

• Harika bir videoydu yalnız. Biraz daha düşünmem gerektiğini anladım. Bazen spor yapmaya vakit bile bulamayacağım. Bunları da düşünmem gerektiğini atladım bir heyecanla. Çok teşekkür ediyorum.

• kas yapma

0|0
    0|0
  • Kas falan yapma sakın kızlarda güzel durmaz spor yap kuşu mekik falan yeter

0|0
    0|0
  • yap bıraz

0|0
    0|0
  • Spor sağlıktır, spor huzurdur... Yapın elbette...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...