Fitness yaparken sorunum var bakar mısınız?

mekik gibi hareketlerde boynumu öne atıyorum ve ağrıyor ayrıca belimde kuyruk sokumunda da ağrı oluyor bunlar nasıl düzelir?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hareketi yanlış yapıyorsun boynunu fazla öne atmamaya, göğüs ve karın bölgeni kaldırmaya çalış ve kalktğı kadarı ile yap zaten karın kasların kasların eğer öyle devam edersen kuyruk sokumu ve omiriliğine zarar verebilirsin.

1|0
    0|0
    • kalkarken boyundan kalkmam galiba omzumun güçsüz olduğunu gösterir. yanlış mı :)

• zamanla o da olur :D

• Olur elbet, ben uzun zamandır spor yapıyorum ve araştiririm devamli yardimci olurum takildiğin nokta olursa.

En İyi Kız Görüşü

• kendini zorlamadan yap ağrılar falan normal yeni başladıysan daha çok hissedersin hareketleri doğru yapıp yapmadığını da tespit etmek gerekir mekik yerine geçebilecek hareketlere yönel mekik çok extrem bişey değil.

1|0
    0|0
    • aslında mekiği genel kullandım. asıl yaptığım hareketleri belki herkes bilmez diye kafanın kaldırıldığı yerde yatarak yapılan hareketleri genelledim. ab bikes, sit up falan yapıyorum :)

• hareketleri ben seçmedim sonia tlev'in programını yapıyorum. program dışına çıkmak istemediğim için değiştirmedim ama diğer bölgelerde hiç zorlanmıyorum. bu kadını görmüştüm, tekrar bakarım teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Altına met koymalısın ne fazla yumuşak nede fazla sert olmalı sakın yatakta mekik çekme bel fıtığı olursun, bide başlamadan önce boyun ısıtma hareketlerini yap vücudu da komple ısıt öyle başla spora

1|0
    0|0
    • 15 mm mat kullanıyorum, en az 20 dk tüm vücut ısınıyorum :)

• Açıkçası boyun ağrısı bende de var spordan sonra oluyor biraz hatta biraz önce spordan geldim kasıldi şu an 😂

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...