Güzel anlamlı olduğunu düşünüyorum

sevdiğiniz kadın (erkek) sizin için ağlarsa ne düşünürdünüz ne hissederdiniz ? ;)

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• bir kadını ağlatmamak lazım lazım . kendimi eksik hissedirim üzülürüm . gerçekten bana gönlünü vermiş derim ve ben onu neden ağlatıyorum diye kendime sorarım ..

1|0
    0|0
  • başını göğsüme yaslar başını öper ona teselli olmaya çalşırım

1|0
    0|0
  • Sevdiğim kadının benim için ağladığını görürsem yanına usulca yaklaşır saçını okşar ve kulağına sus sakın ağlama bu hayatta kimse için ağlamaya değmez benim için bile.

1|0
    0|0
  • ağlama mahur gözlum silerım gozunun yasını

1|0
    0|0
  • bi kız olsam ezik derdim :)

1|0
    0|0
  • Ağlamamasını tercih ederim sevdiğin kişi ağlarsa sende üzülürsün

1|0
    0|0
  • sevdiğim ama gerçekten sevdiğim bir kadının gözünden akacak tek bir damla yaş için dünyayı yıkarım.

1|0
    0|0
  • önce öyle bir kadın bulmak lazım herhalde ...ondan sonra düşünürüz :D:D.D:d:D:

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1|0
    0|0
    • seven erkek ağlar da sonuş değişmez yine bildiğini yapr :P :D

• umursamamayı öğrendim artık gelene eyvallah gidene güle güle hatta birini sevebileceğimi bile zannetmiyorum

• öle artık yaşaya yaşaya o hale geliyor insan bende ayni fikirdeyim biliyor musun ? ;) :-))

• ya ben hayal ettimde. Gözü sulanacak dolacak böyle göstermemek için kafasını çevirecek sağa sola. Erkek ya:) Gururlu sevdiceğim benim. Bir damla yaş süzülecek.. Hayali bile içimiz cızzzz etttiiiii sen ne diyorsun ya hiç hoş değil ağlamasın o

1|0
    0|0
  • bende aglarim

1|0
    0|0
  • Duygulanirim

1|0
    0|0
Yükleniyor...