HAYATINIZIN AŞKIYLA EŞİNİZLE ya da SEVGİLİNİZLE NASIL TANIŞTINIZ :)

Arkadaşlar ben artık çok sıkıldım hayatımın aşkıyla tanışmak istiyorum ama sorun bende sanırım hep mutsuz oluyorum, mutlular cevap versin nasıl tanıştınız :))

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• henüz tanışamadım aranıyorum :D kocaman 70bin kişilk üni de bir hatun bulamadım

0|0
    0|0
    • :D bulursun inş. :

• 3 günlük dünya ya .kendini üzmeye degmez.biri gidiyo biri geliyo nası olsa(gerçi bende oyle değil :D) yani diyecegim o ki zaten hayatının aşkı olsa gitmezdi.demekki değilmiş sıradakiiiiiiii hehe

• öyle tabi kader kısmet :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Bulunca da neden aramadığını dert edersin, hata işte, dertler bitmiyor...

0|0
    0|0
  • aşk bir bök tur,içine düşen çoktur...

0|0
    0|0
  • THY ile FSM üzerinden geçerken :))

0|0
    0|0
  • boş ver napcan...

0|0
    0|0
    • aklıma takıldı nerde kim acaba diye :)

• hayatıma giren çok olduğu için,şimdi hangisini söyleyim ki, hah ilkokuldaki olsun kızla kavga etmiştim,kulağında ip vardı,ipi asıldın oratlık kan revan,akşam kızın annesi geldi,meğer benim annemin sammi arkadaşıymış,bir güzel annem dayak yedim,sonra ilk okul bitene kadar kızla sohbet,muhabbet devam ettik halende görüşürüz,ama nedense kız üç kez evlendi bir dikiş tuturamadı...

• güzel bir anı kalmış :)

• daha henüz tanışmadık cok şükür :D.d.d

0|0
    0|0
  • Arayıp durma

O seni bulur

0|0
    0|0
  • tanışmadım. mesaj atacağım birazdan tanışalım mı diye

0|0
    0|0
  • yanlışlıkla

0|0
    0|0
    • :D bu ne ya pişmanmısın

• yok yanlış anlaşılma gibi birşeydi :d

• anladım :D

Kızlar Ne Diyor 2

• okulda tanışmıştık 6 senedir birlikteyiz çok şükür:)

0|0
    0|0
  • Okulda bakisa bakisa uzaktan, sohbete baslayinca yakindan bakinca o bana, neden bakiyorsun ?dedim .. gözler kalbin aynasidir dedi :D öldüm öldüm dirildim bir baktim sevgiliyiz :P espirilerle buluscaz biz buluscaz falan dedi en son gercek oldu bulustuk teklif ettigi gibi atladim

numarayida degismek beraber gelelim okula demistik nr verde sabah haberlesiriz bahanesiydi :)

0|0
    0|0
    • ne güzel çok mutlu olun inşallah Allah bozmasın :)

• amin insallah cok tskler insallah sende dogru insani bulup mutlu olursun :)

Yükleniyor...