Peki ya siz olsanız ne yapardınız ?

Şu an yeni işimde 1 inci ayım. fakat bugünkü bir olaydan ötürü cıkmak istiyorum iş yerinden rezil oldum ağırlıgım vardı oradakilerin üzerinde artık kalmadı. sormak istediğim siz olsanız ne yapardınız. 1 ay falan daha dişinizi sıkıp yeni bir işmi arardınız yoksa alacagınızı alıp cıkarmıydınız direk ?

Sorunun kültürle ne alakası var bende çözemedim :D

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Olayın mahiyetini bilmiyorum. Fakat seni ekonomik açıdan zor durumda bırakmayacaksa ve geleceği çok parlak veya ücreti dolgun değilse bırak gitsin...

Ben öyle yaptım :D

0|1
    0|0
    • Olayın aslı şu eski kız arkadaşım tesadüf eseri calıstıgım yere geldi. eski ilişkide yaşadıgımız olaylardan dolayı benı görüp herkesin içinde bağırıp çağırdı. sesimi cıkaramadım cunki haklıydı ve halada hak veriyorum. ama ağırlıgımı sarstı orada. ekonomik açıdan değilde kişilik olarak sarsacak bir durum. geleceği asla parlak değil. işimin. sizce ne yapmalıyım yardım edin lütfen?

• Aslansın kaplansın kesseler acımaz :D

• :D:D

Kızlar Ne Diyor 1

• Olayı açıklasaydınız, net bir cevap verebilirdik.

Ancak konuyu bilmediğimden yorumda yapamıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• her insan hata yapabilir. ancak her hatada bir tecrübedir. işin mahiyetivnedir.senin konumun ekonomik durumun nedir bunlar belirsiz. sizin yaptıgınızı bende yapmıştım.yaptıgımın yanlış oldugunu sonradan çok iyi anladım. ama benim bir meslegim ve iş bulma şansım vardı. 40 yıl önce. konuyu çok iyi degerlendirmen gerekiyor. en başta ekonomik durumun ve yeni bir iş bulma şansın nedir buna bakman gerek. şapkayı alıp çıkmak işin en kolay yani ya sonrası.ailen magdur olacaksa iş bulman zorlaşacaksa işinden çıkma.çok üstelik daha çalışmaya başlayalı bir ay olmuş. birazda sabretmeyi bilmek gerek bugün iş bulmak zorlaştı. artık herkes üniversite mezunu , herkes bilgisayar biliyor çocuklar bile en az bir yabancı dil biliyor.. iş bulma şansın zora giriyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...