Basketbol da Desteklediğiniz Takım ???

Basketbolda hangi takımı takımlari destekliyorsuz?

Ayrıca Anadolu Efes Olympyakosu yendi seride durum Şu an 2-1 Olympyakos lehine... Sizce Anadolu Efes bir geri dönüş yapıp seriyi alabilir mi?

0|0
14|28

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş,Efes,Lakers

Efesin üst üste 3 galibiyet alması gerekiyordu 1ini aldım umarım son 2 maçı da alır ama Atinadaki maç çok zor olacak

2|0
    0|0
    • Galatasaray Efes Lakers :)

Evet çok zor bir deplasman olcak.. Başarablcek güçteyiz olur inş.

• kızdığım nokta bu sadece bir maç değildi.nasılki koraç kupası kazanıldığında Türkiye basketbolu sevdiyse bu final fourla da basketbolda çığır açacaktık.neyse sağlık olsun deyip teselli edelim :)

• Haklısın kazansaydık çok farklı bir boyutta olcaktık.. Olan olmuş artık yapcak bişi yok..

İnşallah seneye daha iyilerini yapcaz.. :)

Erkekler Ne Diyor 27

• efes olympıakos,u eler fakat yarı final de barcelona ve real madrıd varken işleri çok zor ah bir zamanlar koarç kupasını aldığı dönem neydi conrad mcrae petar naumoski final de stefanol milano,nun başında tanjeviç vardı ah be acımasız zaman.

1|0
    0|0
  • Efes bu sene iyi gidiyor

1|0
    0|0
  • Galatasarayın olduğu her branşta Galatasaray

Armanın Peşindeyiz

1|1
    0|0
    • Helal Olsun Renktaşım ,:)

Ayrıca çoluk çocukla muhattap olma...

• Muhattap olmuyorum burada alt tarafı Spor konuşuyoruz adam bana Küfürlü Mesaj atıyor sende uğraşma bence daha cevap verme ben engelledim

• Boşver önemseme iyi yapmışsın :)

Ben görmezden geliyorum...

• Öncelik tabiki Galatasaray ama Efes'i de çok severim. Bugün kazanmalarına çok sevindim. Son maça taşıyacaklarını düşünüyorum ama Oly deplasmanından çıkmak zor inşallah zoru başarıp F4 oynarlar.

1|1
    0|1
  • Efes

1|0
    0|0
  • Horoz dövüşü dahi olsa Galatasaraylıyım :)

Evet Efes maçından döndüm simdi baya iyiydik hakemler epey zorladı ama yinede aldık.2 maçıda alırız ama son maç sıkıntı.

1|1
    0|0
  • Basketten anlamam ama anadolu efes adını cok duyuyorum ve tutarsam Anadolu Efes

1|1
    0|0
  • Anadolu Efes iyi gidiyo

ama tabiki Galatasaray

son macı aldık :-)

1|0
    0|0
  • Efes pilsen her zaman destekliyorum hatta her akşam arkadaşlarla destekliyoz efesi 10 15 bira içiliyo en az :))) Maddi manevi Efesin yanındayız:))))

1|0
    0|1
  • Galatasaray, Efes

seriyi kaybeder final-four zor iş Yunanlar baskette ilk çağlardan beri başlamışlar zor iş

1|0
    0|0
  • Galatasaray Anadolu Efes

1|1
    0|0
  • her zaman ,her yerde koşulsuz-şartsız kefilsiz kredi..ne diyodum,soru neydi..

ne olursa olsun beşiktaş tabiki..

1|0
    1|1
  • He tabi orası ayrı,bizim vizeler biteli 2 haftya oluyo boşver maçı falan sen vizelere çalış.Ordan yolladıgın destek te yeter :)

1|0
    0|1
  • ulker spor

1|1
    0|1
  • Lakers <3

Fener'den bile fazla seviyorum..(basket takımını kastediyorum, yanlış anlaşılmasın!.!)

1|0
    0|0
  • Bandırma banvit

1|0
    0|0
  • Galatasaray ve Chigago bulls

1|1
    0|1
  • galatasarayı tutuyorum

1|1
    0|1
  • Caja laboral ve efes

1|0
    0|0
  • Galatasaray MP. isminde asalet var :p

1|0
    0|0
  • beşiktaşı tutuyorum avrupada efesi tutuyorum çünkü efese karşı sempatim var

1|0
    0|0
  • basketbol pek sevmem takıpte etmıyorum sende masallah her alanda sporla alakn var yaw

1|0
    0|0
  • maç iyiydi. euroligue de başka takım kalmadığına göre efesi destekliyoruz :)

1|0
    0|0
  • basketbol ve futbolla ilgilenmiyorum ama efesin ismi cazip geliyor onu destekliyorum :)

1|0
    0|0
  • Miamii tabikide

0|0
    0|0
  • Her yerde Beşiktaş.Futbol, basketbol, hentbol, voleybol, özellikle jimnastikte <3 :)

0|0
    0|0
  • Herşeyde Cimbom !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• her yerde Beşiktaş:)

1|0
    0|1
  • pınar karşıyaka

1|1
    0|0
  • Galatasaray

1|1
    0|0
  • galatasaray

1|1
    0|0
  • İzlediğim ilk basketbol maçı Efes'in di o yüzden olsa gerek Anadolu Efes'i destekliyorum...Olympyakos zorlu bir rakip ama umudu kesmemek lazım..

1|0
    0|0
  • oncelik elbette Fenerbahce ama Anadolu Efes'i de seviyorum. destekliyorum.

1|0
    0|0
  • Anadolu Efes <3

1|1
    0|0
  • Efes galatasaray.

1|1
    0|0
  • GALATASARAY MEDICAL PARK!

efes alir bence ama bblde yenemez bizi!

1|0
    0|0
  • Seni desteklemeye geldim kelebeem.

1|0
    0|0
    • :) Bende bişi eksik diyodum

Hoşgeldin Balımmm

Hadi destekle beni <3

• Fenerbahçe tabiki, ama iş yabancı maçlar olunca ülkemin tüm takımlarını desteklerim.

0|0
    0|0
  • Chicago Bulls

0|0
    0|0
  • efes pilsen

1|1
    0|0
  • baskette yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...