Galatasaray taraftarı ne alemde?

Eskiden hep görünürde olurlardı ama artık piyasada yoklar sanki Beşiktaş şampiyon olurken Fenerbahçe basketbolda finalde

Güncellemeler:
Özellikle bu sitede her soruya yazan cimbomlular vardı birkaç tane onlar kayboldu

0|1
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylıların büyük çoğunluğu liseli ve altı olan ergen taraftarlardan oluşur. takım dibe batınca çoğu ya fbli ya da bjkli oldu. Galatasarayın taraftar sayısı 5 yıl içinde ciddi şekilde azalacak. Gs şikeyle şampiyon oldukça daha çok kaybeder

0|1
    0|0
    • Eig bu bence

• @rooster kardeş valla hayaller aleminde yaşıyorsun. demek Gs başarıya doygun öylemi :) ulan 20 yıl önce bir uefa kupası aldınız tesadüfen omu başarı. Şimdi Galatasaray kan ağlıyor. Şikeyle aldığınız Türkiye ligi şampiyonluklarıyla bir yere varamazsınız. Bak Gs nin 1.5 milyar borcu var. Her kulvarda başarımız var diyorsun bak fbde basketde başarılı. Böyle boş boş şeylerle kendinizi kandırdığınız için akıllanmadı Gs. şikeci olarak anılıyor sadece Gs. Sen 5 yıldız taksan ne yazar. Alın teri olmadıkça

• ya yürü git be hocam allah aşkına şikeden ceza alan kim şikeci damgası yiyen kim akıl var mantık var sizin ki züğürt tesellisi ayrıca evet borç var ki herkesinki kadar sen bakma başkaları gibi süsleyip püsleyip milleti kandırmıyoruz açıkça var diyoruz ve karşılığı kadar da gayrimenkul sahibiyiz gel gelelim fb ve bjk nin nesi var borca karşılık hiçbirşey üçüncüsüde evet fener baskette voleybolda iyi çünkü fenerli iş adamları destek veriyor ama bizim liseliler yiyor buda bir gerçek

Kızlar Ne Diyor 6

• Burdayız gizli hava yapma

0|1
    0|0
  • burdayık

0|1
    0|0
  • Burdayız hayırdır

0|1
    0|0
    • Her soruda görelim

• Onu beni bağlamaz genelleme yapma yeter

• Güncellemeyi boşa mı yazdık

• Burdayız ne olmuş 😏

0|0
    0|0
  • Burdayız 🙌🙋🙏

0|1
    0|0
    • Her galatasaraylınin 2. Takimi beşiktastir , her besiktaslinin 2. Takimi galatasaraydir , her Fenerbahcelinin tek takimi Fenerbahçedir , Turk liginde tum takimlarin defans yaptigi tek takim Fenerbahçesir ;)

• @OzanOZER tek takımım galatasaray dostum başkasının adına konuşmayı kesmelisin

• Dursunu bir gönderelim geri döncez merak etmeyin 😜

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İstisnalar hariç coğu iyi gün dostu olduğu için piyasadan çekildiler uzaktan izliyorlar güncellemene katılıyorum her soruda bitenler artık spor kategorisini pas geçiyorlar

0|1
    0|0
    • İyi günde olacaklarsa taraftar demesinler kendilerine

• adnan polat döneminde bir ara galatasaraylıyım diyen çıkmıyodu üç sezon (3.5.8. olduğu dönem galatasaray'ın)

0|1
    0|0
    • İyi gün taraftarı iste bunlar

• Sİtede hiç görükmeyen Bjklilerde gözükmeye başladı taraftarları arttı ben baya görüyorum GS taraftarı burdayız yani :)

1|0
    0|0
    • Sabit bjkliler hep burda adamlar senelerdir kaybediyordu ama burdaydılar iyi gün taraftarı çok sizde

• Yorumlarıma iyi bak objektif kim görürsün gizliden atıp tutmaya benzemiyo doğruları söylemek dostum hayırlı günler bu benim düşüncem sen seversin sevmezsin sitede bjkli çoğaldı bu ara bu açık ve net.

• Uzatma adamın canını sıkma çoğalması sizinkilerin azaldığı gerçeğini değiştirmez

• Gecen sene fb bjk de yoktu ne alaka

0|1
    0|0
    • Son haftaya kadar üç takım yarıştaydı piyasadaydılar

• Beşiktaş nasıl yoktu :) adamlar şampiyon olacaktı Gs şike yapmasa. Ve ligde en çok konuşulan ve ön planda olan takımdı gecen yıl şampiyon olmalarına rağmen

• senin haberin yok heralde basketbolda avrupa şampiyonu oldular bile

1|2
    0|0
    • Sitede bile taraftar azaldı

• Kötüykende elestri yaparsın futbolda muhabbet bitmez

• eleştiri zaten yapıyorum sadece diğer takım taraftarlarını muhatap almıyorum :)

• Nolmuş yani, Galatasaray Euro Cup'ı kazandı. Türkiye kupasında finalde. Ne arıyosunuz daha.

0|1
    0|0
  • #ŞampiyonBJK ;-) ♥

0|0
    0|0
  • Bu sene dinlenioz kupa kupa kupa yorulduk artık birazda kuşlar alsın :)

0|1
    0|0
  • Geldim, hayirdir noluyor..

0|0
    0|0
  • 4 yildiz olmanizi bekliyoz

0|0
    0|0
    • :) :) :) :) 5 yıldızlı tek takım Fenerbahçedir 7-0 ı kabul ediyorsan 5 yıldızıda kabul edeceksin :P

• @aleyna26 kuslar civil cıvıl

• burdayız ne vardı

0|0
    0|0
  • buyur?

0|0
    0|0
  • hep Galatasaray mı şanpiyon olacak

0|1
    0|0
    • Şampiyon olsun demedim taraftar nerede dedim

• GS taraftarı her yerde sana öyle gelmiştir