Fenerbahçe - CSKA Moskova final maçı ne olur?

Berlin'de oynanacak final maçını kim kazanır? Fenerbahçe mi, CSKA Moskova mı?

Güncellemeler:
görüşlerinizi bekliyorum
görüşleriniz için teşekkürler maç saat 21 00 de

0|0
3|23

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Mac uzar 👍

0|0
    0|0
    • ihtimal dahilinde tabiki , uzatmalar nasıl sonuçlanır sence

• Fenerin kazanmasini herkes gibi bende istiyorum kadrosunda datome udoh gibi kaliteli oyuncular olsada cska nba düzeyinde bir takim gerek kadro gerekse tecrube olsun kupayi kazanirlar bence ama umarım fener kazanir.

• Eig icin teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 22

• Ülkemize basketbolda Efes Beşiktaş ve Gs den sonra bir kupa daha gelmesini isteriz ama DeColo Teodosic ve Hines üçlüsünü durdurmak kolay değil. Cska kupaya daha yakın..

0|1
    0|0
    • rakip güçlü inşallah bugün koraç, eurocup, eurochallenge dan sonra en büyük kupa da ülkemize gelir

• Tabiki Fenerbahçe.. Türk ve Müslüman olduğu bilincini unutmayan kim Türk takımı ile oynarken yabancı takımı tutar ki.

0|1
    0|0
  • sezonun başından beri beklenen finaldi;inşallah fb kazanır ama cska alır diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Kupa bizim olsun skor onemli diil

0|1
    0|0
  • Galatasaray'ın Eurocup zaferinden sonra Fener'inde kupa alıp Türklerin kupa ambargosu güzel olurdu. Mantığım CSKA'nın kupayı alacağını söylemekte.

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • fener derımmmmmmmmm

0|1
    0|0
  • Basketbol bu. Tamamiyle oyuncuların gününde olmasıyla alakalı bir spor. Hiç belli olmaz. Ama kalbimiz, inancımız Fenerbahçemizden yana atıyor tabii. Cska'yı yenecek kadroya da güce de sahibiz, neden olmasın?

0|1
    0|0
  • Bu kupada gelsin Türkiyenin istatikleri yükselsin hadi bakim.

0|1
    0|0
  • gönlüm gs li olmama ragmen fb den yana ama mantigim cska fb yi cig cig yer diyor

0|1
    0|0
  • Moskavayı feth edeceğiz bugün...

0|1
    0|0
  • CSKA alır gibi

0|1
    0|0
  • galatasaryalıyım inşallah fener alır bir ilki yaşatır türkiyeye

0|1
    0|0
  • umarim fener kazanir bir gsli olarak.

0|1
    0|0
  • fenerin kazanmasını istiyorum ama biz final maçlarını oynayamıyoruz umarım şans yanımızda olur

0|1
    0|0
  • inş fener alır

0|1
    0|0
  • CSKA şöyle iyi böyle iyi diyenler;

Bogdanovic kadar bitirici,
    Udoh kadar hırslı,
    Dixon kadar çevik,
    Datome kadar soğuk kanlı kaç basketbolcu gördünüz.

Obradovic 10. Euroleauge şampiyonluğunu kazanacaktır..

0|0
    0|0
  • csk öper feneri :D :D

0|1
    0|0
  • CSKA alır gerçekçi olmak lazım

0|0
    0|0
  • Zor maç olacak ama CSKA zayıf rakibine acımayacaktır. MS 1 diyorum😂

0|0
    0|0
  • fener laboral karşısında da oynadığı oyunu oynar ise cska tarihi farkla kupa yı alır.

0|0
    0|0
  • Niye sadece fener kazanır diyenlere +1 veriyorsun fikir belirtince zoruna mı gidiyor bencede cska kazanır

0|1
    0|0
    • bak sana da verdim ama böyle bir gün de art niyetli yorum hissedersem tabiki +1 vermem

• Öpmek kötümü yani sende fener öper de geç

• işte bu tarz üsluba + vermem kalanları aldı zaten bunu anlatmaya çalışıyodum

Yükleniyor...