Çanakkaleliler ZONGULDAKSPORUMUZUN SESİ DUYULDU MU?

Bugün malum KIZILCABÖLÜKSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR maçı var. Zonguldakspor'a 5bin kişilik yer ayrılmış ama bizim taraftar 25-30bin kişi gitmeyi planlıyor 2 uçak ve 200 otobüs ile Çanakkaleye akıyoruz. Sesimiz geliyor mu? :D

Güncellemeler:
Bu takım sadece Zonguldak'ın sesini değil TÜM MADENCİLERİN SESİNİ DUYURACAKTIR.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Zonguldak ne ya 100-200 bin nüfusu var geliyorsunuz böyle havalar falan komik gerçekten.

Not:Çanakkale ile alakam yok.

0|0
    0|0
    • Boş yapıyorsun şu an köy bile değil diyosun ama adamlar 2. lig için bizimle yarışıyor biz köy veya değil ona bakmayız biz rakip olarak görüyoruz bizim yerimiz 2. lig filan değil bizim yerimiz 1. lig veya Süper lig. Biz sadece Zonguldak için değil bütün madenciler için savaşıyoruz yetmez mi emeğin takımı.

• Yanlışlıkla size de kaptırmışım kusura bakmayın.
      Öncelikle Zonguldak evet küçük bir yer ama bu taraftar sadece Zonguldak'tan değil Türkiye'nin her bölgesinden geliyor.

• Gelmiyor bağırın

0|0
    0|0
  • real madrid - KIZILCABÖLÜKSPOR :D :D :D

0|0
    0|0
    • ZONGULDAKSPOR olarak kalsın. Taraftar yeter. :D

• @Fenerliayricalik yav he

• Jimnastik takımından futbol takımı olur diyenlerden ne beklersin ki. Yazık size.

• Len Kızılcabölüük d e 5 yıl yaşadım ilkokul 1 den 5 e kadar orda okudum 2 mahalle var oda aşağı mahalle yukarı mahalle köy bile değil emin ol. Sınıf arkadaşlarımla daha bile görüşürüm. Kızılcaölük yener ama. Bak köy bile değil diyor.

0|0
    0|0
    • Boş yapıyorsun şu an köy bile değil diyosun ama adamlar 2. lig için bizimle yarışıyor biz köy veya değil ona bakmayız biz rakip olarak görüyoruz bizim yerimiz 2. lig filan değil bizim yerimiz 1. lig veya Süper lig. Biz sadece Zonguldak için değil bütün madenciler için savaşıyoruz yetmez mi emeğin takımı.

• İşte ben taraftardan da bahsetmedim senin spor ahlakın yok ki ben sana ne anlatayım ki. Ne anlatsam boş cahilsin bekki. Spor ahlakı nu öğren sonra spor sorularına cvp ver soru sor.

• Ama artık harbi engeli hakettin olum ne boş konuşuyorsun ya yemin ediyorum bütün rahatsızları çekiyorum ya :D

Yükleniyor...