Süper ligde son haftalar ve son maçlar oynanıyor sizce ligde düşme hattında ne olur?

Süper ligde son haftalar ve son maçlar oynanıyor sizce ligde düşme hattında ne olur?
Mersin İdmanyurdu, nun durumu stabil eskişehirin ise düştüğüne kesin gibi bakılıyor sizce ne olur Sivassporun önünde ise Fenerbahçe maçı var Beşiktaşın Şampiyonluğu Fenerbahçeninde ikinciliği kesinleşti süperlige veda eden son iki takım sizce hangisi olur...

• Gaziantepspor Süper ligde son haftalar ve son maçlar oynanıyor sizce ligde düşme hattında ne olur?
    56% (15)19% (14)28% (29)Oy Ver
  • Sivasspor Süper ligde son haftalar ve son maçlar oynanıyor sizce ligde düşme hattında ne olur?
    15% (4)47% (35)38% (39)Oy Ver
  • EskişehirsporSüper ligde son haftalar ve son maçlar oynanıyor sizce ligde düşme hattında ne olur?
    29% (8)34% (26)34% (34)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Mersin İdmanyurdu Eskişehir ve Sivas, a 😔 birinci ligde başarılar...

0|0
2|20

En İyi Kız Görüşü

• Sivas dusmesin isterim ama dusecek :( yeni stad yapildi hilton otelde sivasspor icin yapiliyor derken kume dusmek kotu oldu :( dusse bile ilk sene geri hemen cikmasi temennisiyle aksi halde daha cikmasi zor olur

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• eskişehir in işi zor tası taragı şimdiden toplasın bence zira 3 lü puan eşitliğinde ki bir durumda ligde kalabilir hiç yok değil ama gerçekten az, ikinci hazırlığı sivas yapsın son maçı kazansa bile g. antepe beraberlik yetecektir çünkü..
    eskişehir
    sivasspor diyorum eskişehirini gidişi gereçketen üzücü.. dünkü maçınıda izledim son dakika gölü çok dramatikti...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 19

• Hükümet düşer G. Antep düşmez

0|2
    0|0
  • Memleket Eskişehir ama düşmeye en yakın olanın Eskişehir olduğunu gizlemenin anlamı yok.

0|1
    0|0
  • Gaziantepspor Ya da Sivasspor'un Düşmesini Temenni Ediyorum.

0|2
    0|0
  • Ben şampiyon a bakar geçerim abi :D

0|2
    0|0
  • es es kalsın isterim ama çok zor 3 lü averaja kalmaları lazım. imkansız değil aslnda fb yi yeneblr sivas evnde amacı yok fb nin zaten. es es de gençleri yeneblr depte. antep kadar boş bir takım yok ligde :) onlar dşsün kesnlkle...

0|1
    0|0
  • eses kümeye :) sivas da düşer büyük ihtimalle

0|2
    0|0
  • Eskişehir ve Mersin düştü zaten keşke seçenekte Kayseri Antep Sivas olsaydı.

Eskişehi'in düşmesi (kesinleşti)

0|1
    0|0
    • Bence düşen takımlar gayet iyi antep yerine kayseri iyi olurdu mersin eskişehir ve Kayseri ligi kirletiyor çirkefliği ile

• Eskişehir düşmese iyiydi futbol kenti çünkü

0|1
    0|0
  • Es es elveda.

0|1
    0|0
  • sivasıma yanıyorum beee şampiyonluk mücadelesi veren takım küme düşecek

0|1
    0|0
  • Antep düşmeli. Fenerin pilot takımı gibi bir şey.

0|1
    0|0
  • Gazi antep diye düşünüyorum Muhammed'i de sattı salaklar

0|1
    0|0
  • Hicbir fikrim yok futbol takip etmiyorum takımda tutmuyorum :D

0|1
    0|0
  • Antep ve es es düşer umarım.

0|1
    0|0
  • Malesef sivas sporumuz düşer bu sezon 😞

0|1
    0|0
  • Eskişehirliyim bittik biz :d

0|1
    0|0
  • G. antep imkanı yok düşmezzz

0|1
    0|0
  • Eskisehirle sivas düser kesin... ilahi adalet 2010-2011

0|1
    0|0
  • gaziantep e beraberlik yetiyor sanırım...
    puan cetvelindeki şu an durum devam edecek gibi.
    süpriz beklemiyorum..

0|2
    0|0
    • Evet Gaziantepin işi rahat temennim yenilmesi yönünde bakalım ne olacak hep birlikte göreceğiz inşallah antep yenilir

• Yani takımların kaderini belirleyen sonunu hazırlayan yönetimin başarısız tutumları değil mi zaten Sivasın bu hale gelmeside aynı şekilde Antep Mersin ve Eskişehirinde düştüğü konumun sebebi yönetimin kaynakları doğru bir şekilde değerlendirememesi yanlış transfer ve futbolcu satmasıdır...

• evet doğru.. aynı hatayı antalya yapmadı.. puan cetvelindeki yerlerine bakın..

Yükleniyor...