Galatasarayın alt yapısı beşiktaş ve trabzonun alt yapısı tarabzon 1461 takımı soruyorum size fenerin alt yapısı kim :)?

galasaray isterse şampiyon olur isterse beşiktaşı şampiyon yapar kısacası biz istersek olurken bu fenerbahçe yetim mi garipmi neden kimse sahip cıkmıyor :)))))

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bizim altyapımız Siyah Çoraplılar'dır. Kimsenin bir şeyi değiliz yani. Türkiye'nin en büyük kulübü biziz, babanız Fenerbahçe

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasarayın alt yapısı Beşiktaş güzelmiş :D İyi ilişkiler kurmakla alt yapı üst yapı olayları farklıdır dostum espri katmışın soruya tabi ama Fenere alt yapı ne gerek hakemler tff vs ama buna rağmen yetmiyor bazı şeyler.)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• İstemeseydiniz ne fark eder , bu sene Beşiktaş eze eze şampiyon oldu , gs bu haliyle karşısına çıkamazdı

Gs nin alt yapısı ts
    Fb nin alt yapısı bursa

0|0
    0|0
  • 25 puan fark yemiş hala konuşuyolar ;) bizim besleyicimiz kendimiz alınteri yani... bizim stadimiz bile alin teri sizin gibi devlete ve cemaatlere domalmiyoruz cok sukur.. tug bitmemis yetimin bile hakki var sizin stadlarinizda ;)

0|1
    0|0
  • Maalesef Fenerin altyapısı Bursaspor. Bursasporlular bir de şöyle büyük taraftarız der Fbnin altyapısı gibi çalışıyorsunuz sesiniz çıkmıyor.

0|0
    0|0
    • Eurolig maçını izleme sakın bak nazar filan değdirirsin.

• @Fenerliayricalik ne oldu Fb kesin süper ligte şampiyondu :) Bu kadar futboldan anlıyorsun sen işte. İyi yapmışsın bence de git Basketbol izle sen

• Sana asıl sorunu söyliyeyim mi. Bjkliler Fenerliler baskete yönelttik filan diyorlar ya. Onlara şunu sor biz Fenerliler spor klübü oldugumuzu biliyoruz. Bjk jimnastik klübü ama jimnastik alanında kaç başarı var sıfır.8 yılda bir şampiyon oluyor onunla övünüyor yazık onlara.

0|0
    0|0
  • Cimbom kaçıncı bu sene

0|1
    0|0
Yükleniyor...