Arkadaşlarımın bana hiç değer vermediğini gördüm

Sorum basit. Arkadaşlarımın bana hiç değer vermediğini gözlemledim. Mesela okulda tenefüslerde onların yanına gidiyorum beraber konuşuyoruz ama ben onların yanına gidemediğimde onlar benim yanıma hiç uğramıyorlar. Bende artık onların yanına gitmek istemiyorum kusura bakmasınlar ama ben kendimi kullandıramam. Beraber toplandığımızda sohbet ediyoruz ben konuşurken hiç kimse beni dinlemiyor ya da anlamsız bir şekilde benim dediklerime gülüyorlar oysaki gülecek hiç bir şey yok ortada bu durumdan rahatsız duyduğumu söylediğimde bana atarlısın diyorlar.Ben artık o grupta mutlu olamıyorum sizce bunu onlarla konuşmak mı yoksa samimiyetimi yavaş yavaş kesmem mi doğru olur? Gerçi konuştuğumda da pek bir şeyin düzeleceğini sanmıyorum çünkü beni önemsemiyorlar. Neyse bu konudaki fikrinizi alabilir miyim?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar senin kafanda insanlar değil. Kendine göre başka arkadaşlar edin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• onlarla konusmana bile değmez bırak muhattap olma kendine yeni arkadaşlar edin ama dikkat et arkadaş seçerken

0|0
    0|0
  • seni inceden çekememe durumu olabılır onları bıraz şaşırt

0|0
    0|0
  • yaş kaç? 13-14 falan mi? ona gore cevap vericem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benim en yakın sandığım 11 yıllık arkadaşım bana aynılarını yapıyor , ortam peşinde,bir kıza yakışmayan her şeyi yapıyor,her erkekle küfürlü konuşuyor,cinsel konuları ulu orta konuşuyor(karşı değilim ama sadece yakın arkadaşlarla yapılır o konular), erkek arkadaşına(sevgili değil) benim hakkımda dalga geçerek neler yazmış facebookunda gördüm. muhatap bile olmuyorum artık küs değilim ama o kadar soğuğum ki.. uzak dur onlardan arkandan neler söylüyorlardır kim bilir.

1|0
    0|0
  • samimi olma artık o insanlarla ve hemen seni önemseyen insanlarla yakın arkadaş ol bence...

0|0
    0|0
  • canım çok samimi söyleyeceğim sıkıntı senden kaynaklı belki olmadık şeyler söyleyip kendini yanlış aksettiriyorsundur birazcık daha sessiz kalıp dinlemeyi dene bakalım her şeye atlama konuşma çok fazla insanlar birbirlerinin ayıplarından pay çıkarma yarışındalar kimsenin seninle dalga geçmesine izin verme çok bunaldıysan yalnızlıgı göze alıp bir kenara çekil

0|0
    0|0
Yükleniyor...