Lütfen yardımcı olur musunuz? 🙏? Yardımcı olmaya çabalayan herkese +1 ?

175-76 cm boyundayım. Kendi boğazıma sahip çıkmamla 94.5'tan, 89.5'a düştüm kısa bir zamanda. :) Hedefim en az 61, en fazla 58'e düşmek. Yani şu an ki 89.5 kg oluşumu baz alırsak, 61 için 28.5 kg daha vermem gerekli ve mümkün olduğu kadar kısa sürede. 🙏😅🎈✌ Yüzmeyi bilmiyorum, öğrensem hiç sudan çıkmama olanağım var, deniz kenarında yaşıyorum çünkü. Yüzme en çok kalori harcatan spor denilebilir. Sizce yüzmeyi öğrenip, sudan çıkmazsam vücudda kilo vermenin dışında ne gibi değişiklikler olur? Bir de kilo vermem için başka bir spor dalı, yiyecek, içecek vs. tavsiyesi olan var mı? Şimdiden Allah razı olsun. :)

Güncellemeler:
HANİ NEREDE BU SİTENİN SPOR HOCALARI?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Boya maşallah. Bak bak bitmiyorsun demek. :P

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 65 normal canım cokta dusme ıyı olmaz bukadar kılo vermek ama cok ıstıyosan vermeyı duzenlı spor ve bı kac sölıcem seyı yapmalısın duzenlı olarak zaten azımlısın yapacagndan emınım

1|0
    0|0
    • Dinliyorum o birkaç şeyi, buyurun. :)

• Çok haklısınız. Çok teşekkür ederim zaten akşam yemeklerini çok hafif ve özellikle salatayla atlatarak verdim kilo. :)

• lımonu ıkıtane yapabılırsen mıgden kaldırırsa ıkıtane sık ılık suya sabahları onunla basla tamam sonra gun arası yesıl cayı ıhmal etme ekmek hamur ısı tatlı vs yok bı sure tamam ıdeal kıloya gelınce sonra yavas yavas yersın az ama cok degıl ayrıca kılonu ölc ve boyun kılon arası enfazla on kılo olsun fazla dusurme kendını tamam canım

• Yüzmeyi öğren bu yazı bol yüzerek geçir

1|0
    0|0
    • Geniş omuzlu olursun, kötü olur falan diyenler var çok yüzersem :/

• Aynı kilodayız 😁

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...