Sorum tamamen objektif yazmak isteyen lütfen seviyeli cevaplar yazsın

link

bu videoda atanan öğretmenlerin isyanı var.Aralarında bir tanesi var hakkari Yüksekova ya atanmış ve okul birincisiyim beni niye oraya atadılar diyerek isyan ediyor.Ama şöyle bir açı var tercih dışı atamayı kabul eden birisi zaten bu tarz bir sonucun gelebileceğini kabul etmiş sayılmaz mı ?

5 sene boyunca 8 sene boyunca o lanet sınava hazırlanıp atamayı bekleyen onlarca öğretmen varken bunada şükür en azından atandım demek mi daha doğru olurdu ?

Benim mesleğim uniformalı ve hakkarileri gördüm evet hak yememek lazım oranın havasını solumayan bilemez.Ancak bu şekilde bir veryansın ne bilim hani derler ya gidemediğin yer senin değildir hesabı ne kadar devlet millet terbiyesinde samimi ?

evet sınavlarda şaibe kopya olayları iddiaları var ve birçoğuda gerçek ama puanını almış ve atanmış ya o kadar çalışmasına rağmen hiç atanmasa idi ?

Güncellemeler:
aşk meşk ya da "sevgilim beni aldatıyor mu" başlıklı sorulara cevap vermede maşallahımız varda biraz daha ciddi konularda neden bu kadar umarsızız...benim soruma cevap yazmadınız diyerek değil yanlış anlamayın ...

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence herşeyden önce bir öğretmensin ..Öğretmen ya bu bende şu anlamı taşır bir gelecek senin elinde demek...Tarihin akışını bile değiştirecek bir meslek...şahsen ben devletin yerinde olsam atamalarda bunlara çok dikkat ederim..sadece para karşılığında yapılan bir meslek vatana ihanettir derim ben

0|1
    0|0
    • tebrik ederim üstad güzel yorumlamışsın...

• est...böyle olmalı diye düşünüyorum ..çünki okullarda gördüğüm şu . para para para . para ile yetişen bir gençlik herşeyi yapar

Yükleniyor...