Kapat

Hic durmadan gun boyu ve hergun araliksiz spor yapma hastaligi?

Evet arkadaslar baslikta ki gibi bir rahatsizligim var o kadar asiri spor yapiyorumki yalnizca spor yapmak istiyorum ailemi arkadaslarimi sevgilimi kendimden uzaklastiriyorum artik baska bahaneler bularak spor yapmaya basladim yapmadigimda mutsuz yetersiz hissediyorum harika bir fizigim var cocuklugumdan bugune hep sporla ugrasmistim fakat bir kac aydir daha asiriya kaçiyorum vucudun dinlenmesine bile izin vermeden hastayken hamlamisken bile fitness yapiyorum bu bagimlilik nasil gecer normalin ustundeyim hergun salonda 4 saat antrenman yapsamda eve geldigimde oturamiyorum ya koşuya cikiyorum ya da p90x programi yapiyorum bu psikolojik bir rahatsizlikmi?

Güncellemeler:
Soruyu bile cardiyo esnasinda sordum mk :D

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu güzel bir şey ama sporun fazlası seni halsiz bitkin bırakabilir aynı zamanda düzenli ve dengeli benslenmeni de öneririm yoksa vücudun sporla vitamin mineral kaybı yaşıyor biliyorsun dikkatli ol

0|0
    0|0
    • Duzenli ve dengeli besleniyorum uykuma dikkat ediyorum hic bitkin dusmuyorum tek sikayetim sevgilime ve arkadaslarima vakit ayiramamak onlarla birlikteyken sıkilıyorum bir bahane bulup spor yapiyorum

• Oda sporcu onunla antrenman yapiyoruz zaten ama bu bana yetmiyor gunun yarisindan fazlasini antrenmanda geciriyorum ben anormalim kimse benim kadar spor yapmaz yapmak istemez

• oldukça degişik ve bir o kadar enerjik yapınız var

En İyi Kız Görüşü

• Psikologa git.

0|0
    0|0
    • Nasil bir yardimi olacak ki kendim ara vermeliyim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• ne güzel valla süper be hep taş gibi taş gibi :D

0|0
    0|0
  • sen ; biz spor yapan hatunları seviyoruz dememizi çok yanlış anlamışın :D

0|0
    0|0
  • Kolunu ya da bacagini kır hicbisey yapamazsin 1 ay sonra oyle dewam eder :)

0|0
    0|0
    • Ne diyon be tovbe

• Yok ya bu halimi seviyorumda baska aktivitelere zaman ayiramiyorum ornegin arkadaslarimla oturup vakit geciremiyorum clube gitsem surekki dans ediyorum toplu tasima araci kullanmiyorum 5 dakika otursam bunaliyorum sadece uyurken dinleniyorum onun disinda dinlenme yok :D

• Ama milletin agzini acik birakacakta fizigin vardir onu napicaz :)

• Bu bağımlılık nasıl geçer diyo gören eroin kokain bağımlısı sanır ne saçma dertleriniz var :D

0|0
    0|0
    • Yahu sen kicinin ustune oturup film seyredersin pcye oturup saatlerce kalkmazsin yatarsin uzanirsin iste ben bunlari yapamiyorum bu yuzden bagimlilik diyorum

• profilin açık halde soru sorucak Özgüvenin olmadıktan sonra spordan başka birşey yapmaman ne b*k yapıyo seni

• Sitede taniyanlarim var kimligimi saklama nedenimse cok farkli ozguvensizlikle ilgisi yok bunun kim oldugumu bilmedigin icin diledigini dusunebilirsin

• İşte sorgusuz sualsiz evlenilecek kadın...

0|0
    0|0
  • "arkadaslarimi sevgilimi kendimden uzaklastiriyorum artik baska bahaneler bularak spor yapmaya basladim yapmadigimda mutsuz yetersiz hissediyorum"

demeye başlıyorsan artık psikiyatriste görünme zamanının geldiğini göstermiştir.

0|0
    0|0
    • Psikolok belki ama pskiyatriye gorunmeyi hic dusunmuyorum ilacli tedavi alacak bir durumum yok verdikleri ilac uyusukluk yapiyor bende farkindayim anormal derecede spor yaptigimin dinlenecegim dedigim gun bile kosarak antrenmana gidiyorum durduramiyorum kendimi

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet psikolojik

0|0
    0|0
    • Nasil gecicek ya ailemle arkadaslarimla vakit geciremez oldum

• Kaç kilosun

0|0
    0|0
    • 1.73 boy 57 kg

• Sende benimle spor yap kolay kazanilmiyor beslenmene dikkat edeceksin azimli ve istikrarli spor yapacaksin

• Hemen yoruluyorum nefes nefese kalıyorum

Yükleniyor...