Canlar gününüz nasıl geçti????

canlar gününüz nasıl geçti?acaba...neler yaşadınız efendim?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Günüm normaldi, ekstra bir durum yoktu. Sabah dokuzda kalktım, işletme matematiği sınavım vardı ona girdim ve boş kağıt verdim. Sınavdan çıktığımda hoşlandığım kızla konuştum ayak üstü, dünden dolayı biraz soğuk ve tripliydi bana. Tribini yediğimmmmmm. Neyse sonra eve geldim ve temizlik yaptım. Şimdi de yatıp dinleniyorum. :)

0|0
    0|0
  • valla 2 sınav vardı birinde zaman yetmedi.yine de iyiydi işte.sınavlar fena geçmiyo çok şükr.bugünde uyumamam lazım yarın 2 sınavım var

0|0
    0|0
  • İşe git gel monoton memur hayatı işte. bekarken çekilmio bu hayat yaa

0|0
    0|0
  • tatlım çok sex yapıyorum süper geçiyor

0|0
    0|0
  • Berber de geçti :D Alt tarafı bir saç sakal traş olalım dedik , çok kilitliyolar adamı :D

0|0
    0|0
  • ne olsun bir taraftan araplar diğer taraftan ingilizler ile diğer taraftan iş yap

0|0
    0|0
  • bugün zamparalık yaptım

0|0
    0|0
  • canlar... bu ibare yabancı gelmedi bana...belli bir kesimin kullandığı bir ibare

0|0
    0|0
  • Yüreğim çok yandı ve için için ağladım.

0|0
    0|0
  • her zamanki gibi sade geçti can

0|0
    0|0
  • babam bir yazar ayrıca eski milli eğitim müdürü bir haber kanalından babamla roportaj yapmaya geldiler evde kurdukları ışıklar yaka mikrofonları kameralar fotoğraf çekilmeler felan baya havalı bir gündü güzel ve hareketli geçti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sabahtan okul, sonra dil kursu. Eve gel yemek yok açsın. Yemek yapmaya çalış ama becereme. Dominostan pizza söyle ama bir türlü gelmesin. Böyle çok sıradan bir gündü. İnş yarın böyle olmaz :)

0|0
    0|0
  • Fena değildi, doğrusu. Klasik bir gündü işte. Sorman büyük incelik. :)

0|0
    0|0
  • Yorucu ve siradan bir gun de bitti.

0|1
    0|0
  • Guzeldi. Fena sayilmaz. Degisik birsey yapmadim. Sadece gunesin tadini bol bol cikardim.

0|0
    0|0
  • bütün gün evde pinekledim desem yeridir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...