Fenerbahçe basketbol takımı kupayı alabilir mi?

almasını çok isterim ama rakip fena dişli ve fener çok yıprandı çok yoruldu. bu kadar üstdüzey maçı üstüste kaldırabilceklerini ben düşünmüyorum. o yüzden maç sonu rakip kazanır demeye dilim varmadığından ilk yarı cska alır dicem.
sizin tahmin ve yorumunuz var mı?

• fener kupayı alır
    64% (7)64% (16)64% (23)Oy Ver
  • cska kupayı alır
    36% (4)36% (9)36% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Umarım alır.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkemize basketbolda Efes Beşiktaş ve Gs den sonra bir kupa daha gelmesini isteriz ama DeColo Teodosic ve Hines üçlüsünü durdurmak kolay değil. Cska kupaya daha yakın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fenerbahçeye başarılar işi zor şayet yenerse yarın tura çıkıyoruz Alsancak Kordon :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Fenerbahçe nin avrupa basketbolunun en büyügü olmasına az kaldı. Rakib güçlü kuşkusuz fenerbahçe gibi zorlu aşamalardan geldi, rakibe saygı duyuyoruz ama son dönemde ikili karşılıklı maçlarda fenerbahçenin cska bir üstünlügü var ve aynı zamanda cska 6 veya 7 final kaybetmiş bir takım kimse laboral maçındaki gibi bir maç beklemesin o maçta yapılabilecek tüm hataları saha içinde yaptık ama sonucu iyi getirdik. inşallah #EuroleagueChampionFenerbahçe olacak.. :D
    ayrıca kupa kadar bu seviyelerde kalıcı kalmakta basketbolumuz adına çok önemli...

0|1
    0|0
  • O kupa Türkiye'ye gelecek! 🇹🇷

0|1
    0|0
  • Fenerbahçenin elediği takım cska dan daha iyi ve obradovic 9 finalın 8ni kazanmış bence alırız diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • İnşallah alır

0|1
    0|0
  • laboral maçı uzatmaya gidince kupayı alacaz diye düşünür oldum. kurt hoca obradoviçe güveniyoruz

0|1
    0|0
  • bilmem alabilir başarılar..

0|1
    0|0
  • İnşallah

0|1
    0|0
  • Gonul fbden yana ama cska cok saglam be (not: gsliyim)

0|1
    0|0
  • alır diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • İşi finale kadar getirip kupayı alamazsa yazık olur artık

0|1
    0|0
Yükleniyor...