Bakın hele bisi sorcam?

Spor salonuna gitmeden önce deodorant sıkiyorum roll on falan sürüyorum. her gün dusumu da alıyorum. Ama gel gelelim çok terliyorum ve koktugumu hissediyorum. insanlara rahatsızlık vermek istemiyorum ne yapabilirim?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Canım dostum spor salonunda çalışan insan terler de kokar da o kadar sıkıntı etme sen deodorantını kullan yine de spora başlamadan önce ve spordan çıkıp üstünü değiştirirken :)

0|0
    0|0
    • Bugün spor salonundaki hoca burası çok pis kokuyor. Deodorant falan sıkmiyolar mi falan dedi. Benim duymamicin. baya rencide oldum açıkçası. o kadar dikkat ediyorum niye böyle oluyor anlamiyorum

• Ne demek :) İnsanların ağzı torba değil büzesin sen o yüzden fazla şey etme :)

• Tamam şey etmemeye calisicam ^_^

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok terliyorsan şayet; duş alıp sık kıyafet değiştirmek dışında yapabileceğin pek bir alternatifin yok.

0|0
    0|0
  • Kokmuyosundur

0|0
    0|0
    • Kendi kokumu duyabiliyorum maalesef

• Baktım

0|0
    0|0
  • sana öyle gelıyordur

0|0
    0|0
  • Keşke herkes senin gibi duyarlı olsa

0|0
    0|0
    • Duyarlı olsan bile insanlar bunu anlamıyor ki. pis olduğundan koktugunu düşünüyor. halbuki çok dikkat ediyorum yinede bu durumdayim

• Rica ederim mutlu geceler 😊

• Size de efenim ^_^

• bir yakınına sor.. belki de hiç kokmuyor.. sadece KORkuyordundur:)

0|0
    0|0
    • Yok kokuyor kendimde alıyorum kokuyu

• Parfüm denedim daha once. sporda terle beraber daha da ağır bir koku alıyor

• özelden bana mesaj at...

Kızlar Ne Diyor 6

• Karbonatlı su ile yıka koltuk altını. Driclor diye bir roll on var eczanelerde satılıyor. Aşırı terlemeyi önlüyor.

0|0
    0|0
    • Koltuk altında ter bezlerine zarar verip morarma yapıyormuş kansere kadar yolu varmış onu göze alamiyorum

• Dene onu canım.48 saat etkili deodorantları dene birde.

• İki saat bile dayanmiyolar :/

• Koltuk alti ter bezlerini aldir.

0|0
    0|0
    • Sadece koltuk altim terlemiyor. yüzüm boynum kollarim boncuk boncuk ter döküyor maalesef

• Sana öyle geliyordur

0|0
    0|0
  • Deotak kullanın

0|0
    0|0
  • parfum sık bıde D:

0|0
    0|0
    • Ağır kokar bu sefer daha da dayanılmaz olur :/

• Deotak ya da terkur kullan

0|0