Karşınızda çok güzel bir kız var fakat biraz kilolu. Siz olsaydınız ne yapardınız?

karşınızda çok güzel bir kız var fakat biraz kilolu ama anlayışlı iyi niyetli bir kız tek kusuru kilosu ne yaparsızı?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• 7-8 arası koşuya gidek mi derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kilo sorun değil bunu kıza karşı zayıfla demekte büyük bir acizliktir yani erkek olarak söylenmez kıza ayıptır. Tabi kızlar zaten zayıflamayı isterler kiloyu sevmez buyuzden kalbini kıracağına susmasını bilmeli erkek o an. çünkü kalp kırılır 1 ay sonra o kız fit vucut olur ozaman çıkar karşına bak kalbimi kırmana gerek var mıydı al işte zayıfladım derse bu yıkıcı bir durum olur bunları takıntı haline getirmemeli erkek seviyorsa herşekilde sevmeli

0|0
    0|0
  • Anlayisliysa madem şırıngamla fazla kilolarini alabilecegimi soylerdim.

:D

0|0
    0|0
  • Yani balık etliyse sorun yok ama aşırı kiloluysa onu kendi sağlığı için zayıflamaya teşvik ederim :)

0|0
    0|0
  • bir tek kusurun var o da kilon derim. o kadarı kadı kızında da varmış der gönlünü alırım sonra da

1|0
    0|0
  • tutar elinden fitness a götürürüm :D

0|0
    0|0
  • kaç kilo acaba?

0|0
    0|0
  • zayıflamasını beklerdim

0|0
    0|0
  • Ne desek boş şuan görmek lazım. Çekici gelmesi lazım.

0|0
    0|0
  • Fiziği değil önemli olan kalbidir.

0|0
    0|0
  • zayıflaması gerekir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kilo vermesi için ikna ederim

0|0
    0|0
  • senin özelliklerinden çok fiziğin dikkatini çekiyorsa o erkekten sen hayır bekleme bence

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir ama mantıklı olanı kiloya değil akla bakmakk bencee.d

0|0
    0|0
  • kilonu problem etmemlı benı dış gorunusum ıcın sevecekse sevmesın

0|0
    0|0
  • Gene bir kilolu kız ve gene yüzü çok güzel. Püf.

0|0
    1|0
Yükleniyor...