Eğer Bjk yasaklı madde çıktıysa neolucak şampiyonluk?

Eğer doping testi pozitif çıkarsa neoluck bu yıl şampiyon kim olucak.

• Bjkdan şampiyonluk alınır.
    75% (3)47% (8)52% (11)Oy Ver
  • Bjk olur.
    0% (0)35% (6)29% (6)Oy Ver
  • Bjkliyim ama doping yaptıysak şampiyonluk gider.
    0% (0)6% (1)5% (1)Oy Ver
  • Bişlmiyorum.
    25% (1)12% (2)14% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Öyle bir şey olmayacak heveslenmeyin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sanmıyorum sonuç çıkacağını. Şayet söylediğin gibi sonuç çıkarsa şampiyonluk iptal edilmelidir. Ama dediğim gibi birşey çıkmaz çıkarsa kaos olur.

0|0
    0|0
    • Sence çıkma ihtimali yüzde kaç ve numuneleri alanlar neden kovuldu.

• Neden Bjkden hiç numune alınmamış Fenerden 3 kere alınmış. Neden numune alanlar kovuluyor Fenere de gizli numune alınmışlar.

• Kardeşim nerden bilebilirim sadece senaryo üretiyoruz :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Numunelerin sonucu 1 ayda çıkmaz , fbliler kendi asparagas haberine kendi inanıyor

Sonuçtan bolca şeref ve haysiyet çıkar. Neden erkek gibi tek hesaptan devam etmek yerine fake hesaplara devam kararı aldın

1|1
    0|0
    • Neyden bahsediyorsun anlamıyorum da numuneleri alan kişileri kim istifa ettirtti.

• Federasyondan gizli is yapanlar görevine devam. mi edecekti. Neyse sen dansözlugu seçtiğine gore engeli hak ediyorsun yazık daha 10 dakika once söZ vermiştin

• 3 oyuncuda çıktı diye haberler var ama dur bakalım eğer böyle bişey varsa osmanlı maçından sonra karar verilir ve eğer cidden çıktıysa acı acı alınır o şampiyonluk.

0|0
    0|0
    • Peki Bjkliler nerede.

• Zaten beşiktaşın bukadar tempolu oynamasında insan şüpeleniyordu ama tff başkanı beşiktaşlı örtbaz ola bilir. eğer çıktıysa alınacak yani yüklüde bir ceza keserler kulübe olur biter. beşiktaşlılar nerede bilmiyorum sabahtan beri düne göre çok sessizler.

• Hatta numuneyi alanlar istifa etmişler ettirtilmişler.

• Aziz yine rahat durmuyor lan

0|2
    0|0
  • Bu sene fenerliler çok ağladı iste adamlar takır takır oynadı kabul edin artık ağlamayın bizim sneijder boşa demedi fener ağlama diye

0|2
    0|0
  • 2. takım fener alır şampiyonluğu

0|0
    0|0
Yükleniyor...