Sevgiliniz etekli fotonuzu gizle derse ne yaparsınız ?

Kız arkadaşımın etekli fotoğrafları var baya kısa nikah ve nişandan fotoğraflar normalde açık biri değil ama özel gün diye giyinmiş. Gizle dersem fazlamı saçmalarım yanlışmı düşünüyorum. ve bayanlarada bir sorum erkek arkadaşınız açık saçık fotonuzu gizle derse ne yaparsınız ne düşünürsünüz ?

Güncellemeler:
Güncelleme için özürlerimi sunuyorum. ve söyledim gizledi. herkese teşekkür ederim.

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• layhhnn sevgilinin bacakları karşısında tahrik olan erkekler mutlaka olacaktır fjfhfhggl:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kapatırım tabiki

0|0
    0|0
  • Niye saçma olsun ki, normalde o şekilde giyinen biri değilse bu uyarını mantıklı bulacaktır. Ben haklısın, düşünemedim der kaldırırım.

0|0
    0|0
  • güzellikle anlatıp dinletebilrsin

ama kapatıcaksın istemiyorum diye inatlaşırsan olmaz

0|0
    0|0
  • aşırı açık değil ve resimlerim herkese açık değilse ve arkadaş listemde tanımadıklarım ekli değilse sil demesinin anlamı yok.

silmesi yerine sadece belirki kişiler ile paaylaşabilir o resmi.

0|0
    0|0
  • yanlış yaparsın.. bişeyi heves etmiş yapmış özel gün diye içine etme derim.

0|0
    0|0
    • yapmış ona birşey demiyorum ki sadece gizle dicem çok kısa etek. niye önüne gelen baksın ki ?

• sen bilirsin

• diyebilirim ki acaba bana sil diyor başkasının kötü bakabileceğini ima ediyor, yoksa kendisi birinin resmine baktıda ya biri benim sevgilimede böyle bakarda aynı şeyleri düşünürmü diye talaşlanıpda sil mi diyor

0|0
    0|0
  • Evet yanlış düşünürsün abartırsın sonuçta nikah fotoğrafı o.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben normal kıyafetli fotolarını bile gizletiyorum saçmalamış falan olmazsın.

0|0
    0|0
  • gizle deme hakkına sahipsin.

0|0
    0|0
  • Bir kere seven kıskanır , ilişkiniz uzun süreliyse demen normal ayrıca bence hoşunada gider aşırıya kacmamak kaydıyla tabi.

0|0
    0|0
  • gizlicek tabi hatta kaldırsın söyle gitsin kıskancım istemiyorum dersin olur biter .

0|0
    0|0
  • bence de.sıkıntı çıkarsada çıksın bu senin içinde kaldıgı sürece daha büyük sıkıntılar yaşarsınız.

0|0
    0|0
  • de kardes gostermesın tabı senın dogal hakkın

0|0
    0|0
  • yok kardesım gayet haklısın ıstemende yanı ınsan sevdıgını kendısnıe ozel ıster yanı bu cok normal ayrıca bende sevdigim kızın fazla acık gyınmesını falan ıstemem yanı cok normal bısey bu dugun dılle anlatırsan uamrım anlar arkadasın da senı

0|0
    0|0
  • Ciddi ciddi iskoç etekli fotoğrafım vardı da sonradan kaybettim.

0|0
    0|0
  • İstemiyorsan gizleyecek tabi ki :) İnternette öyle resimlerin olması hiç hoş değil.

0|0
    0|0
  • bence haklısn.

0|0
    0|0
  • kime göre açık seçik ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...