Fenerbahçelilere basketbolu sevdiren adamı kimler seviyor?

Fenerbahçelileri basketbola yönelten adam gibi adam
Fenerbahçelilere basketbolu sevdiren adamı kimler seviyor?

1|4
3|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşin gümbür gümbür oynamasıyla gün geçmiyor ki bir fbli daha basketbol aşkıyla kavrulmasin. Sadece fblilere değil sarışın kardeşlerin ikisi de bu sene basketbola hic olmadığı kadar ilgi duydular

Görünen o ki seneye de tek avuntuları basketbol olacak büyük Beşiktaş sayesinde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben seviyorum

0|0
    0|0
  • kaleciden teknik direktör çıkmaz... en neticesinde bundan da çıkmamıştır...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne alaka benim sevgim geçen sene başladı biz sezon başındada böyleydik çünkü iyi bir kadromuz var kimsede olmuyan. kendinizi ne sanıyorsunuz jimnastikçiler anladık şampiyon oldunuz 8 yıl sonra ne çok büyüttünüz lan görende bu şampiyonlukla 4 yıldızı taktı sanacak.

0|0
    0|0
  • Şenol hocayı severim.

0|0
    0|0
  • Looser senol ;)
    Keske sozde basketbolu sevseniz
    Belki takiminiz en kotu ihtimalle playoff lara kakirdi ;)

0|0
    0|0
    • Looser Şenol dediğin adam sana görebileceğin en büyük milli takım başarısını kazandırdı ergn olsan anlayacağım da bu ne unutkanlık :))

• bu hoca degıl fenerın basında ersun olsa barya kanırta kanırda nısanda sampıyonduk bunun herkes farkında galatasarayın hocasızlıgı fenerın hoca performansı senol hocayı ıyı gosterdı ama bu demek olmuyor ıyı hoca turkıyede 3 hoca bılırım 1 ı terim 2. yılmaz vural 2 ersun yanal

0|0
    0|0
    • 2013-2014 Ersun Yanal ile Fenerbahçe 34 maç 74 puan.

2015-2016 Beşiktaş 32. hafta 78 puan.

Tamam en büyük Ersun

• www.cagdasses.com/.../66844_650x350.jpg
    Bu adamı da unutmayalım derbileri de boş geçmedi 😜

0|0
    0|0
    • Onu bunu bırakda Bjkli 3 kişide yasaklı madde çıkmış şimdi ne olucak.

• @Feneraskben Şampiyon 🏆 Beşiktaş ne yaparlarsa yapsınlar aziz istediği kadar uğraşsın sonuç değişmez

• Twitterde sosyal medyada 1 hafta öncesine Beşiktaş'ın şampiyonluğu kaybetmesinin nedeni ne diye soranlar (12 numara) bugün sadece basketbola odaklanmış durumda :D kupanın sapını da bu avanaklara vermek gerek

0|0
    0|0
  • Biz Fenerbahçe spor klübüyüz spor her dalda şampiyonluk için mücadele ederiz sizin gibi jimnastik klübü olup jimnastik dalında sıfır organizasyon yapan insanlardan değiliz.

0|0
    0|0
  • Hacı siz yıllardır neye yöneliyordunuz merak ettim bak şimdi. Nede olsa uzun zaman oldu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...