Eskiden çıktığınız ama sonra başka biriyle evlendi sizinlede görüşüyor ?

eskiden çıkmış olduğunuz ve evlenmeyi düşündüğünüz sonradan ayrıldığınız kişi başka birisiyle evlendi ama sizinle int ve sms olarak halinizi hatırınızı soruyor sohbet ediyor siz ne yapardınız ve ne düşünürdünüz bu kişi için hem erkekler hemkızlara soruyorum

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• aramızdakiler yaşanmış bitmiş, mazide kalmış. eğer aşkımız ölmüşse tamamen ama arkadaşlığımız bakiyse, halimi hatrımı tabii ki sorabilir. evli olduğu için çok yüz göz olmam ama birşey de düşünmem açıkçası.

1|0
    0|0
    • ya ben sadece arkadaş gözüyle bakıyorum olaya ama çok da korkuyorum işin gerçeği

• biz ayrıldıktan sonrada mesaj lar filan göndermişti ben başkasıyla çıkıyorum nişanlandım gibi yalanlar söylemiştim bana nişanlımla ilgili sorular sormaya başladı bende görüşmeyi kesmiştim. fakat yükseklisan olayı varmış okonuda yardım isteyince bende arkadaşım diye yardım ettim tekrar başladı acaba unutmakmı istemiyor halamı seviyer diye korkuyorum

• sanmıyorum. o zaman seviyorduysa bile, kimse gidip eski sevgilisine inatla başkasıyla evlenecek kadar ileri gitmez. kendini ömür boyu sürecek bir mutsuzluğun içine niye atsın ki öyle olsa bile bile? oturur acısını çekerdi.

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben görüşmezdim ve tepki gösterirdim.

1|0
    0|0
  • Konuşmazdım tabi bana yakışmaz böyle bir şey çok yanlış ki o kişi böyle bir şey yapıyorsa iyi ki bitmiş benimle diye sevinirdim

0|0
    0|0
  • Ya öyle şeymi olur zamanında benim olan biri bir başkasına aitken halimi hatrımı sorcak koyayım hatrına.Arkadaşça diye bişey yok insan kıtlığımı var başkasının halini hatrını sorsun.

2|0
    0|0
  • Bana internetten yazamazdı engellerdim, telefonunuda bilmezdim silmiş olurdum çünkü. Kısacası görüşmezdim etik değil.

1|0
    0|0
  • oldukça uzak durmaya çalışırdım

0|0
    0|0
  • goruşmezdim bir daha

0|0
    0|0
    • sanırım konuşmamak ve cevap vermemek daha iyi gibi

• ben iyi olarak ayrıldığım sevgililerimle muhabbet ederim hatta buluşurum ama şuan hayatımda kimse yok eğer birisi olsaydı muhtemelen oldukça fazla bir mesafe koyardım arama çünkü hayatımdaki insana karşı saygısızlık olurdu eğer onunla konuşamıyor sohbet edemiyorsam ya da bana yeterli gelmeyip eski sevgilimle muhabbeti sürdürüyorsam

0|0
    0|0
  • öyle birşey yapıyorsam demkki mutlu değilim ya da konuşacak birilerine ihtiyacım var :/

0|0
    0|0
  • Ben ayrıldığım sevgilimle görüşmeye devam etmem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Haddinizi aşmadığınız müddetçe sorun yok, o haddini aşarsa sen haddini bil Yeter...

Onun kocası sen olsaydın bu duruma katlanamazdın eminim, sen o yüzden arkadaşlığını sürdürmeye çalış, baktın bozuyor, kes irtibatı :)

0|0
    0|0
  • pek konuşmak uygun olmazdı aklıma bın turlu soru gelirdi

0|0
    0|0
  • evlendikten sonra arayan eski sevgili çocukluk yapıyodur o. çocukluğu...

0|0
    0|0
  • Olur mu öyle saçmalık? Amacı ne? Yüksek ihtimalle evliliğinden mutlu değil.

0|0
    0|0
  • sorunla alakalı değil; hangi o.rospu ç.ocuğu mod sorumu kaldırdı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...