1 günlük 5000 TL verilse ve o gün erkek arkadaşınızla da buluşmanız gerekse hangisiniz seçersiniz?

1 günlük 5000 tl verilse ve o gün erkek arkadaşınızla da buluşmanız gerekse hangisiniz seçersiniz? ikisinden birine gitme şansınız var sadece ve erkek arkadaşınızla ayrılacaksınız gitmezseniz ona

Güncellemeler:
erkekler için de geçerli

0|0
18|13

En İyi Kız Görüşü

• Ben paranin alinacaği yere cağirirdim erkek arkadaşimi.. ikisini araa hallederdim. Hem bulusma olmus olur hem para alinmis olur :-D

0|1
    0|0
    • ama parayı alırsan erkek arkadaşını görememe gibi bir durum şartı var :D

• Almam hic bisekikde dusunmeden sevgilimle bulusurdum.. onu simdi kaybetmemin acisi yetiyo zaten.. ikinci bir defa kayb etmeyi göze almazdim.. sevdigim icin neler yapmis biriyim onuda yaparim.. almam ac da kalcak olsam birakmam onu..

• en güzeli..

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 13

• O işte bir bokluk vardır, at-avrat-silah sadıcım,parayı taştan da çıkartırız...(sorunun karakter atma kontejyanı doldu...bi dahakine artık)

0|0
    0|0
  • 5000 tl yi duyunca oda barışır zaten benle :)

0|1
    0|0
  • la böyle soracağına 5000 lira versem manitanı bırakırmısın diye sorsaydın yaa

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • seçenek vermediğine göre yakın bir arkadaşımla bara gider, biraz zamparalık yapardım. ama bütçe kısıtlı olduğu için hiltonun kral dairesinde de gözüm kalırdı.

0|0
    0|0
  • vicdanla cüzdan arasında kaldım

0|0
    0|0
  • Sevgilimi seçerdim bir fırsat bulabilmek 5 bin tl den kesinlikle daha değerli

1|0
    0|0
  • corp corp para olsun benimkide asdfasd

0|0
    0|0
  • 5000 Tlyi seçerdim aldığım parayla sevgilimin gönlünü alırdım herhalde :)

0|0
    0|0
  • parayı alırdım

0|0
    0|0
  • soru erkeklere gelmedi heralde...

0|0
    0|0
  • 5.000TL... I-ih kesmedi beni. Ikincisini seceyim.

0|0
    0|0
  • o parayla 1 ay 30 farklı kızla görüşürdüm :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...