Seneye Bjk yine gidemeyecekmiş Euro lige?

Malum Fener Efes gidicek Gs bir alt ligde şampiyon oldu diye gelecek Bjk yine gidemeyecekmiş peki siz ne düşünüyorsunuz bu konuda gitmesini istermisiniz istemezmisiniz.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu fenerliler futbolda olmayinca baskete sardi baskette kupayi alsa bile futbolda bjk sampiyonlugu kadar ses getirmez durum bu gecerli olan futboldur basket daha geri planda.

0|1
    0|0
    • 8 yılda bir aldıgınız kupadan mı bahsediyorsun pardon anlamadım da.

• @KurabiYe Ben tekim ama bana küfür edilirse bende basar giderim Bjkli 4 kişi var sen dahil soruma gelip cvp vermiyeyim diye engelliyen bak medeni gibi konuşbiliyormuşuz dimi.

• Sende bize küfür ediyorsun bizde çocuk gibi çekip gidelim o zaman? Ayrıca cevabını benim cevabimin altına yaz @karadenizli52 yi rahatsız etme

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Beşiktaş seneye şampiyonlar liginde olacak , fb en son ne zaman şampiyonlar ligine katıldı

0|0
    0|0
    • Son dakika Bjk daa 3 kişide yasaklı madde ile karşılaşılmış.

• Kupa müzede duruyor iyi bak , şikededigin maçta penaltılarda zorla yendik , sikeyi iyi bilirsiniz o kadar rahat kazanılmaz sivasa metrelerce uzaktan sut atıp sikeyi yaparsın , o numuneler en az 1 ayda çıkar yalan haber

• seneye fb gs şampiyonlar ligine gidecek miymiş bilgin var mı?

0|1
    0|0
    • Biz spor klübüyüz ve şampiyonlar ligine gidip gidememiz bizi elimizde ama baskette sizi eliniz de değil.

• siz spor kulübüsünüz ve kürekte şampiyonsunuz:D futbolda da elinizde olmadna 70 milyon harcadınız ama BEŞİKTAŞ O 70 milyonu 70 milyon kere bir tarafınıza mınteledi ahahahaha

• Beşiktaş seni çokmu skti acısı çıkmadı

0|0
    0|0
  • Kardeşlm neden gidemiyor ki?

1|0
    0|0
Yükleniyor...