Küçükken çocukken kendi bildiğiniz inandığınız doğrularınız varmıydı??

çocukken kendi bldğiniz doğrularınız varmıydı mesela;

ben mandalinayı portakalın çocuğu bilirdim

beni leylekler ırmaktan tutup getirdi bilrdim:)

annem babam kardeş bilrdim:))

sizinde varmıydı?

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 10

• Sen nasıl saf bir çocukluk geçirmişsin böcüğüm :) Hatırlamıyorum ama vardır mutlaka hurafelere inancım..

1|0
    0|1
  • kurban bayramında hayvanların kesildiğini görünce et yememeye başlamıştım bana zorla köfte yedirmeye çalıştıklarında büyükbaş bu o gördüklerinden değil kesilmeden oluyor filan diye kandırılıyordum dana veya koyun eti değil büyükbaş eti yiyorum diye gururla arkadaşlarıma anlatırdım :) birde yaramazlık yaptığımda kuşlar beni izliyor sanırdım babaannem sağolsun benim kuşum var hep seni görüyor diye diye kuş fobisi oluşturmuştu :P

1|0
    0|0
  • dişim çıktığında yastıgın altına koyardım gerçekten gelirdi sonradan uyuyo numarası yaptım anladım gerçekleri ben diş perisine inanıyorum diye annemler gece yastığımın altından dişimi alıp gecenin bir yarısı dışarıda açık oyuncakcı arıyolarmış beni mutlu etmek için :) her uyandıgımda dişin yerine oyuncak gördüğüm için inanıyodum bende :)

1|0
    0|0
  • bizim orda göl vardı o gölün içinde bebekler yaşıyor annemlerde gölün yanından geçerken beni oltayla tutmuşlar sanırdım :D dişim çıktığında yastığımın altına koyardım diş perisi yerine hediye bırakacak diye :D

1|0
    0|0
  • Televizyonun içinde küçük insanlar var sanardım greyfurtu baba, portakalı anne, mandalinayıda onların çocuklarının olduğunu düşünürdüm.. :D hala da öyle düşünüyorum

1|0
    0|1
  • Üzüldüğüm konularda bir gün büyüyüp anne olduğumda ben bunu çocuklarıma yapmıycam diye çok demişimdir.

1|0
    0|0
  • Hala ayni dogrularim var.

Misal; bebekler denizden babalari tarafindan tutuluyor hdhdgfi

1|1
    0|1
  • arzu duygusunun insani hamile biraktigini saniyordum

1|0
    0|0
  • öpüşünce cocuk oluyo sanıyordum 10 yaşında aslında öpüşünce cocuk olmadıgını ögrendim geç oldu ama :D

1|0
    0|0
  • Noel babanın gerçek olduğunu sanırdım.

Ben odada yokken oyuncakların canlandığını düşünürdüm.

1|1
    0|0
Yükleniyor...