Bayan sporculara soruyorum?

Salon sporunda ilk kardiyo ile başlanan antrenman aletlerden sonra skuat yapımıyla bitiyor? 2günde 1 aksatmadan 2 yıl gittiğim sporu bazı şartlardan dolayı 1 yıl ara verdim ve 1 yıl içinde 10kilo birden aldım! Metobolizmam tamamen değişti, şimdi 2 ay oldu tekrar başladım sert bir yapım var ve incelmek istiyorum, hafif bir diyetle beraber yaptığım spor incelmeme yeterlimi? Aksine kaslı yapılı bir vücut istemiyorum 🙁

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Boy kaç kilo kac

1|0
    0|0
    • Kilo boy söylesem bile görünüşte farklıyım 😊 Yani yanıma aynı boyda 70kiloluk bir bayan gelse benden çok çok daha kilolu gözükür benim boy 1;68

• Zaten diyorum sana teşekkür ederim

• Bak bana 70 kiloyum ama yağ oranım normalin altında dersen ben de derim ki ayanaya bak etiketle ben lafimin arkasindaym 168 boy ile 70 kilo olup yag oranın normalin altında olamazsın erkeklere kapatman önemli değil kızlar zaten bu konuda yetersiz ulkemizde

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• @uykuculardanbiri bak bu kız bilir 💪👍

1|0
    0|0
  • nasıl bir fizik istiyorsun özge.

1|0
    0|0
    • İstediğim fiziğe sahibtim fakat 10kiloyla beraber kalınlaştım, incelmek için doğru yoldamıyım

• Kesinlikle doğrusun ve Zaman istiyor sanırım

• evet aslında en iyi antreman spor salonuna gitmek değildir çünkü o şekilde birden vücuda yüklenir sonra gün içinde doğru dürüst hareket emtezsin doğru olan gün içindeki hareketliliği arttırmaktır
      beslenme konusunda da diyet de doğru bir şey değil doğru olan miktarı ve çeşitleri ayarlamaktır.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...