Herkes buraya gelsin çok acil bak çık .

Arkadaşlar sevgilimle aramız pekte iyi sayılmaz ayrılmanın eşiğinde gibiyiz buluşmak istemiyor zamanı olduğu halde gelmiyor hergün akşam beni arar konuşuruz ama 1 kere arar sadece 1 kere eğer açmazsam 2. kez aramaz kalbimide çok kırdı üzdüde 1 yıllık bir ilişki bu arada . Ona mesaj atmak istiyorum gerçeklerin farkına varsın istiyorum beni kaybetmekten korkmuyor gibi geçenlerde üzgündüm ağlıyodum beni 8 kere aradı moral verdi ama sevdiğinden şüpheleniyorum istemeden bişeyde yapmış olamam soğumuş benden 2-3 gün ortadan kayboldum 4.gün olanlar yine aynı sizce ben napıyım nasıl bir mesaj yazıyım ? Soruda saçmalamış olabilirim affola .

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sorunun kaynağına inerek kökten çözmelisin. Ama bazı şeyleri göze alman gerekiyor. Deşmeye başladığında kız "Benim bu ilişkiye inancım kalmadı, heyecanım bitti." Gibi bir durumla da karşılaşabilirsin. Ne mesaj atabilirsin bilemiyorum. Bu konuda bir fikrim yok fakat yüz yüze konuşmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Yüzünü bile göremiyorum o derece . Geçenlerde çakmak lazımdı çakmak at dedim evinizden ben 2 dakika sonra geri atarım sana dedim tamam dedi evlerinin ordan geçiyodum attı attıktan sonra hadi git dedi gitmemi istedi .

• Allah yardımcın olsun o zaman. :)

• Amin :)

Kızlar Ne Diyor 3

• sıkma canının ya

0|0
    0|0
  • Ayni seyden ben dert yaniyordum. Bir insana ne soylersen soyle degismeye, duzelmeye niyeti yoksa duzelmez. Surekli boyle devam ediyorsa ara konus bulusabiliyorsan bulus olmayacaksa da bitirmen daha dogru olur..

0|0
    0|0
  • üstüne gitme sen de onu arama akışına bırak kaçan kovalanır

0|0
    0|0
    • Üstüne gitmiyorum o ararsa konuşuyoruz ben aramıyorum mesajda atmıyorum yanınada gitmiyorum . Ben diyorum bu hafta içinde buluşalım cuma günü diyorum oda tamam diyo ne kadar durursun peki diyorum 5 - 10 dk diyor .

• buluşalım da deme bırak kendisi desin.hatta akşam konuşurken işim çıktı de kapat.o senden soğumuşsa zaten yapcak bişey yok ama elinin altında olduğunu hissettirme ona

• İşim var dedikten sonra aramaz kesin .

Erkekler Ne Diyor 2

• bunun için mi çağırdın. Ben gidiyorum.

0|0
    0|0
    • Kurbanın olam gel yoksa yımrıhlarım seni :)

• yol ver gitsin mesaj cek herseyi acık acık söyle seviyorsa karsı cıkar zaten

0|0
    0|0
    • Şöyle etkileyici bir mesaj atıyım diyorumda yapamıyorum sizlerden akıl almak istedim neler yazıyım diye .

• dedim ya icinden geleni yaz :)

Yükleniyor...