TFF'nin bilgisi olmadan Beşiktaş'lı futbolculara yapılan doping testini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Atiba'ya yapsınlar doping testini. Test sonucunda cyborg çıkma olasılığı yüksek Cengaver'in.

Tolga, beck ve ismail'e doping testi yapmalarına gerek yok. Doping testi yapılmayı gerektirecek üstün bir performans sergilemediler.

Futbol tanrısı'na şirk koşmayın ulan. Şampiyon beşiktaş.
1 - 1959'dan beri oynanan lig tarihinde son 2 maç öncesi; hele hele bir takımın şampiyonluğunu garantileyebileceği maçtan 2 gün önce doping testi yapılmamıştır.

2 - TFF daha önce hiç bir takıma tesislerine baskın düzenleyerek doping testi uygulamamıştır.

Mesele doping kontrolü yapılmasından ziyade, bjk ve tff'nin bilgisi olmadan baskın şeklinde yapılmasıdır. Normalde doping kurulu ilgili kurumlara doping testi yapılacağını ve ilgili kişinin belirlenen saatte belirlenen yerde olmasını ister. Test yapmaktan imtina etmek gibi bir seçenek yoktur. Zaten doping varsa 3 gün önce de 5 gün sonra da çıkıyor. Bütün prosedür neden şu anda yine böyle yürümüyor, düşündürücü olan bu. E tabi bir de doping kurulu başkanı prof. dr. ömer taşer uzun yıllar fenerbahçe'de görev yaptığı için şüpheler artıyor.

0|2
3|18

En İyi Kız Görüşü

• Son çırpınışları. Ne yaparız da şampiyonuktan ederiz diye saçmalıyorlar ama onlarda biliyorlar Beşiktaş'ın şampiyonluğu çoktan aldığını.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 18

• Talimatla yapıldığı belli
    Test sonucunda asil kan, şeref ve onur bulunacaktır.
    Lamı cimi yok, zaten testlerde sorun çıkmamış. Biz sene başı demiştik ki, rakiplerimizi de, mhk'yı da, tff'yi de üstüste koyacağız.

Ama şunu unutmasınlar kan sadece damardan alınmaz. Pazar günü gelecek şampiyonluk kutlamalarında hepsini anacağız, akılları kalmasın.

http://i.hizliresim.com/9L8obN.jpg

1|2
    0|0
  • Tankı topu tüfekleriyle gelsinler.17 takım tüm hakemler tffsine rağmen bu günlere geldik. Siz hepiniz biz tek. Gücünüz yeterse gelin alın bir tane Beşiktaşımız var

https://www.youtube.com/watch?v=lmJ6DXnk9GU

0|1
    0|0
  • Hayirlisi olsun diyelim :)

0|1
    0|0
    • Ayni olay gs ye yapılsa da sadece hayırlısı olsun der miydin , sıradan bir olay mi sence

• @KurabiYe Dostum açıkcası konuyla alakalı bir haber okumadım duymadım biraz geri kaldım o yüzden konuya çok vakıf olmadan detaylı bir yorum yapmak istemedim.

• Eyvallah dostum

• :D Görevden alındı hepsi 30 dakika önce

0|1
    0|0
  • Usülsüz biçimde yapıyorlar. Durduk yere takımın canını sıkmaktan başka dertleri yok.

0|0
    0|0
  • Yine bir "beşiktaşımıza operasyon yapılıyor!!" klasiği. Çok seviyorsunuz şu dramatik sansasyonel şeyleri.

0|0
    0|0
  • Istediklerini yapsınlar... Şampiyonluğumuz kesinlikle HAKKIMIZLA bizim onlar b. k atsın istedikleri kadar onlara yakışan o :)

0|0
    0|0
  • remzi gür ve ethem sancak gibi tsyyibe yakın kişilerin yönetime girmesi, çarşının etkisizleştirilmesi için. tffnin bilgisi olmaz olur mu hiç? tff numuneleri laboratuara yolladık dedi. bjkyi kumpasla tehdit ederler fenere 2013te yaptıkları gibi. fener boyun eğmedi bakalım "sayın cumhurbaşkanım" fikret ne yapacak

0|0
    0|0
  • Hepsini üst üste şampiyon BEŞİKTAŞ yazacağız!

0|1
    0|0
  • Azizenin bir lafı var ya onu kullanmak istiyorum o dopingi testini uygulayanlara..
    "Pavalı köpekler ! "

0|0
    0|0
  • Ş. erefsizlik diz boyu... Beşiktaş da bu ülkenin yetim çocuğu... Her şeye rağmen cvaplarını alacaklar yarın :) çok az kaldı güneşli güzel günler bizi bekliyor...

0|0
    0|0
  • Bende bir anlam veremedim

Beşiktaş'ın şampiyonluğu sonuna gitmiş bazılarının kendi kafalarına göre gelip test yapmışlar

0|0
    0|0
  • ben gs liyim ama tff başkanı otobüs kafa resmen fenerbahçeli aziz babası ne derse eksiksiz yerine getiriyo

0|0
    0|0
  • Şerefsizzz TFFener işte bize b o k atacaklar ya

Her zaman her yerde en büyük Kartal 🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁

0|0
    0|0
  • Fenerasyon is basinda son cirkefliklerini oynuyor

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe işleri. Dogru gercek 800.000 forma ve transfer edilen oyuncular.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşa doping testi yapan fenerasyon bazı takımlarada gebelik testi yaptırsın!

0|0
    0|0
  • haberim bile yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...