Sizce böyle bir erkek dikkat çekermi ?

Arkadaşlar şöyle bir erkek düşünün sınınfta sadece bir tek arkadaşı var onunla takılan, kızların neredeyse yüzüne bile bakmayan, o tek arkadaşı oysa herkesle kaynaşmış ancak kendisi sadece ona güveniyor ve o olmadı yalnız takılıyor, ağzıda laf yapıyor yapmıyor değil ve bu çocuğu sınıfta hiç sesi çıkmıyor ancak o tek arkadaşının yanında gülüp eğleniyor felan herkes onunla konuşmak için adımda atmış ancak o yalnız takılmayı buna yeğlemiş ve bundan da hiç rahatsız değil ne düşünürsünüz ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Dikkat çekmek. Çok göreceli bir durum. Kimisi tarafından dikkat çekilir, kimisi tarafından çekilmez. Bazı kızlar daha sessiz tiplerden hoşlanırken, kimi kızlar da daha konuşkan ve girişken tiplerden hoşlanır.

0|1
    0|0

• Doğru ama öyle asla cool takılma gibi bir amacım yok beni sınıf içinde defalarca rezil eden küçümseyen kişilerle arkadaş olmuyorum dolayısıyla diğerleride kaynıyor o kadar.

• Güzel öyleyse problem yok :)

• :) evelALLAH

Kızlar Ne Diyor 2

• Ezik oldugunu cool takılmaya calışırken kendini resil ettiğini düşünürüm

0|1
    0|0

• Peki hiç neden konuşmadığını sormuyorlarda başka türlü neden konuşmaya çalışıyorlar ?

• Tepkisizliğinden bir anlam çıkartabilecek kadar ince insanların seni sınıfta küçük düşürmeside ilginç gerci bu insanların sagı solu belli olmuyorki :D

• Çıkaran çıkrasın, çıkarmayan çıkarmasın benim sadece bir arkadaşım var sadece ikimiz takılırızs cool olmak gibi aptalca bir amacımızda yok kendi halimizde kişileriz kimseye zararımız var mıyok onların bize zararı var bizde o yüzden uzak duruyoruz bu kadar basit yani.

• Ben bunu yalarun. Hahaha .s şaka tabikide evet hoş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• olum içinden nasıl geliyorsa öyle davran gerisi boş

0|0
    0|0

• Bana iyi davranmayan, saygısı olmayan kişilerle ben arkadaş olmak zorundamıyım ?

• Kendine güveni olmayan antisosyal ezik biri oldugunu düşünürdüm kendini degistir bence

0|0
    0|0
    • Bana iyi davranmayan, saygısı olmayan kişilerle ben arkadaş olmak zorundamıyım ?

• Sen burdan böyle avut kardeşim kendini o zaman ''la'' kelimesinide kulanma bence hadi iyi gunler

• La kelimisini öyle lafın gelişi dedim üstelik burda haklı olan benim ve bven böyle bir durumda asla yüzsüz olmam, beni rezil eden bir insanla ALLAH aşkına neden arkadaş olayım ?

• sana bir öneri, bu hesabını değiştir. adını soyadını hesap olarak alma.

0|0
    0|0
  • aynı ben

"ne kadar sıkıcısın" diye düşünülür

0|1
    0|0
Yükleniyor...