Kapat

Spor sadece futbol mudur?

Bence tabi ki de değildir. Ülkemizin çoğunluğu bir tek futbolu takip ediyor. Soruyorum size spor sadece futbol mudur?

0|1
5|21

En İyi Kız Görüşü

• Degildir ben de sinir oluyorum fitbilun bu kadar populer olmasina

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Esasina bakarsan tabiki degil. Ama seninde dedigin gibi ulkemizde hatta dunyada durum boyle takimlar %90 oraninda maddi manevi futbola baglidir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Spor tabıkı de futboldan ıbaret degıl :)

0|1
    0|0
  • Hayır. ben tenis, basketbol, voleybol ve boks izlemeye bayılırım mesela.

0|1
    0|0
  • Ben basketbol severim

0|1
    0|0
  • tabiki değil

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Hepsinde şahibeli olduğumuz için şike olduğu için kısmen izlemeyi bıraksam da
    ülkemizde bir aralar basketbol takip ediyordum fena değil o voleybol da güzel

0|1
    0|0
  • değil tabiyki eskisi gibi tek tipçi bir bakış açısı yok bunun en güzel görülebileceği yerde bugun için medyada bir çok spor dalına yer veriliyor olması ayrıca tv de proğramlar yapılıyoru görmekte lazım ama yeterli değil tabi o ayrı, eskiden futbol ağırlıklıydı aşama kaydettik gerçekten :D

0|1
    0|0
  • çalışan toplumuz futbolu bile zor takip ediyor çoğu insan. spor diye de tenisi basketi voleybol u izleyemiyor adamlar, emekçi hepsi ailesine bile zor zaman ayırıyo çoğu neden bu bence. adam sabah çıkıp akşam geliyor ilgilencekse de futbolla ilgileniyor durum bu.

0|1
    0|0
  • tabiki de hayır... ama futbol bir endüstri oldu ve artık çok paralar harcanıyor o yzden en gözde spor oluyor

0|1
    0|0
  • sadece futbol tabikide spor değildir ama bu konu çok karışık spor olmayan sporlarda var mesela boks gibi kickboks gibi birbirini dövmenin neyi spor anlamıyorum

0|1
    0|0
  • Hayır. .

0|1
    0|0
  • Değildir..1000 türlü spor var.

0|1
    0|0
  • Futbol candır ya

0|1
    0|0
  • Futboldan ibaret zanneden bir çok insan var. Ülkemizi temsil eden diğer sporculardan bir haber 😏

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • Futbolu takip etmiyorum ilgimi çekmiyor daha çok basketbol

0|1
    0|0
  • Hayır tabii ki. Spor futboldan ibaret değil. Spor futbol dışında da yapılan bir şey.

0|1
    0|0
  • ben kendi yapmadığın sporların izllenmesine bile karşıyım tamamen vakit kaybı

0|1
    0|0
  • Hayır, yüzme, kickboks..

0|1
    0|0
  • Spor genelleme bir ismidir. . futbol sporun bir türüdür.

0|1
    0|0
  • hayır tabikide

0|1
    0|0
  • futbolun devri bitti hangi dünyada yasıyon bro ftbol mu kaldı sene 2016

0|1
    0|0
  • Yok değil

0|1
    0|0
  • Futbol artık spor değil