Sevgiliniz olmayan (karşı cinsten) birine sarılır mısınız?

Yani sevgiliniz dışında karşı cinsten birisine sarılır mısınız? Eleştirmek için söylemiyorum ama sarılmaya duygusal boyuttan baktığım için bana biraz ters geliyor. Siz sarılıyor musunuz/sarılır mıydınız? Ya da sevgilinizin başkasına sarılmasını hoş karşılar mıydınız?

1|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Akrabalar arasında evet diğer şekilde hayır sarılmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben sarılırım niye sarılmıyım arkadaşım kardeşimdediğim her insana sarılırımda öperimde sevgilime gelince sarıldığı erkeği tanıyosam problem olmaz benim için.

2|0
    0|0
  • Sevgilimin tabikide baskasina sarilmasini icten ice hos karsilamazdim Bende sarilmazdim cun ben kendime yapilmasini hoslanmadigim seyi baskasina yapmam eger birine bir sey yaptirmiyosamda onu bende yapmiyorumdur.

0|0
    0|0
  • olur arada öyle şeyler sıkma canını

0|1
    0|0
  • Çok samimiysen neden olmasın..

0|0
    0|0
  • evet. niye sarılmayayım.

0|0
    0|0
  • sarılmam:D

0|0
    0|0
  • karşı tarafa değen taraflarını bıçakla oyar atardım, çürümüş yerleri yani

0|0
    1|0
  • Bence olası bişey. Çok samimiysen neden yapılmasınki.

Ha ama kız arkadaşımın başka bir erkeğe sarılmasını ister miyim? Tabiki hayır. Tepkim çok sert olur. Bu yüzden böyle bişey yapmam. Ama çok anormallik yok

0|0
    0|0
  • Sarılırım farketmez ama kızlar zorunlu olmadıkça sarılmaz sadece bu sabah köpekten korkan bir kız arkama geçip sarıldı korkudan

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• her sarılma cinsellik barındırmaz. çok masum ve içten birşeydir. herkesin sarılmaya ihtiyacı vardır. çok sevdiğim arkadaşlarıma tabiki sarılırım

0|0
    0|0
  • Sarılırım. Hoş karşılamam :D Al sana klasik Türk kızı :D

1|1
    1|0
  • ben sarılıyorum bir arkadaşım var aramız çok iyi dostluğumuz gayet güzel hep sarılırız onunla el ele tutuşuruz ama sevglim olduğunda bu duruma dikkat ederim sevgilim yaparsa da kızı tanıyosam zarar gelmyceğni biliyosam çok kızmam

2|0
    0|0
  • sadece babamla sarılırım gerisinden utanıyorum.

1|0
    0|0
  • Sarılmam,sarılmasını da istemem..dayanamam.

0|0
    0|0
  • ben sarilirim ama o sarilmasin :D

0|0
    0|0
  • sarılırım ama ben çok kıskanç bir insanım eğer yaparsa delerim deşerim

0|0
    0|0
  • En yakın erkek arkadasıma sarılıyorum ama bazen ilişkşyede giriyoruz

1|0
    1|0
Yükleniyor...