• Sor
  • Bence

Koşu yapmaya başlayacağım, bacaklar bir süre sonra kalınlaşır mı?

Koşu yapmaya başlayacağım,fakat endişe duyduğum bir konu var. aslında kilolu değilim 1-2 kilo fazlam var sadece.. Fakat koşu yapmanın en başta bacak... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Bacak kalınlaşması konusunda hiç korkmana gerek yok. kaslanma dizden ayak kısmına kadar olan bölgeye(baldır) çok seksi bir yapı katıyor. diğer yandan dizden bele kadar olan bölgede(uyluk) ise yukarı toplanma yapar ve bu da seksi bir görünüm demektir. tabi bu görünüm seksi olup olmama konusu göreceli olduğundan kalınlaşmadan korkuna verebileceğim en güzel cevap düz yerlerde koşman gerektiğidir. yani bacaklarına anlık yükleme yapan yamaç yukarı-aşağı koşmak veya merdiven çıkarak koşmak kaslanmaya yöneltir bacakları. düz yolda ne kadar koşarsan koş bacakların asla kalınlaşmayacaktır.

• peki düz yolda koşmak inceltir mi?

• Öncekileri Göster
    • rica ederim, sağlıklı mutlu yaşamlar :)

• sanada :))

Erkekler Ne Diyor 6

• İçindeki bu korkuları bırakıp koşmaya başla. Ben yıllardır spor yapıyorum koşuyorum kalınlaşma falan olmadı.

• kaslı bacak, sıkı popo gibisi var mı... devam devam...

• kas yapıcak kadar koşarsan kalınlaşır ama 1-2 kg için okadar koşmana gerek yok

• belki selülitlerine faydası olur, koş

• selülitim yok zaten

• Koşunun hiç bir zararı olmaz faydası olur sen abartıya kaçma yeter.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...