Fitness programım sizce doğru mu hoca abartmış mı?

1. ayın sonuna doğru geliyoruz birden vücudunu şaşırtalım ve kilo vermeni hızlandıralım dedi yani benim çok kilom yok zaten.
10 dk koşu sonra 100 ip 100 mekik 20 dk bisiklet sonra 100 ip 100 mekik 20 dk eliptik 100 ip 100 mekik. Ee daha sonra squat bacak işte bir sürü şey var sopayla çalışıyorum. Yarın böyle yapmasam mı bilemedim

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Tesekkur etmen lazim. Bunlari yap 3 ay sonra kusursuz fizigi gormeye baslarsin inan bana ama duzenli olmasi lazim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• o ne ya.. saçmalık bence. önce azar azar başlanır benim bildiğim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Dogru besleniyosan zarari olmaz diye dusunuyorum ama hoca da abartmis sanki bemedim?

1|0
    0|0
  • 20 dk bisiklet mi yarışlara mı hazırlıyor hoca seni abartılı bazıları normal :)

1|0
    0|0
    • valla fiziğimi çok beğeniyor hoca seni bomba yapcam dedi

• Yağ yaktırır ama saçma biraz bir bölge soğuduktan sonra tekrar o bölgeye girilmez sakatlık olabilir o bölgede ilk 10-15 dkka koşu yap, ip atlamayı setler halinde yap 3 set yap yeter zaten halin kalmaz, bisiklet yapma bir gün koşu yap bir gün bisiklet yap bacakların dayanmaz, sonra kombin olarak mekik hareketleri yap 4 set yap karna çekiş 20 tekrar yarım mekik 20 tekrar ve plank 1 dkka bunu böyle 4 set yap daha sonra programı yürüyüşle nabzı düşürerek bitir kalp krizi geçirme sonra 😀

0|0
    0|0
  • Sen kilon olmadığını zannediyorsun.

0|0
    0|0
    • valla fiziğimi çok beğeniyor hoca seni bomba yapcam dedi. yani 5 kilo yeterli

• Aman patlama

• Çorba yapmis

0|1
    0|0
  • fitness hocalarin 99% aptalin onde gideni bosuna para veriyonuz

0|0
    0|0
  • hocan kilolu beğeniyormuş. peki vücudun kalan bölgelerini nasıl çalışıyorsun? kol omuz göğüs?

0|0
    0|0
    • aletlerle.

• napsam?

• kardiyoyu her gün yapma. haftada 2 yeterli olur.3 gün de ağırlık antrenmanı yap

• 1. ay için çok yoğun program pertini çıkartır.

0|0
    0|0
  • Amaç ne peki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hey maşallah 😀😀

0|0
    0|0
  • Tam olarak amacınızı ve programınızı anlamadım

0|0
    0|0
    • amaç yağ yaktırmak

• Eger sadece yag yakmak ıstıyorsanız hıtt calısmanı oneririm programı hıtt olarak degısmelısın

• program kötü mü?

Yükleniyor...