Halsizliğe iyi gelecek ilaç bilen varmı?

arkadaşlar yaşım 19( 30 35 yazan yanlış bu arada ) ama cok cabuk yoruluyorum benim yasıtlarım enerjı dolu ben bir dışarıya cıkayım eve döndüğümde hertarafım ağrır uykum gelır bir adım atasım gelmez cok halsizim halsizliğe iyi gelecek ilaçlarr bu arada kansızımda.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Halsizlik konusu dediğin gibi kansızlıktan gelir ve ayrıca tek sebebi kansızlık değildir. Vitamin eksikliğinden de kaynaklanır. Bol bol meyve sebze tüket. Yiyemiyorsan da zorla tüket. Ayrıca bir doktora görün. Ve halsizlik birazda hareketsizlikten gelir durumunuz nedir bilmiyorum ama. Her gün belli saatler arasında spor yapın ve halsiz olduğunuz zamanlar elinizi yüzünüzü yıkayın biraz dışarı çıkıp hava almaya çalışın. Zamanla bunlara alışırsanız dinçleştiğinizi fark edeceksiniz.

1|0
    0|0
    • denerım ilaç yokmu pekki?:D

• doğru dıyosunnn

• Önce bir doktora görün daha sonra aktarlara bir sor ne yapman gerektiği hakkında.

Erkekler Ne Diyor 8

• ginseng apları işe yarayabilir, 3 ay boyunca sabah-akşam birer tane içeceğin kadarı 180 TL civarına satılıyor. ama bence bu kadar erken yaşta böyle takviyelere mecbur kalmamalısın, iyi bir doktora gidip görünsen çok daha iyi olabilir. ayrıca mutlaka spor da yapmalı ve metabolizmanı biraz açmalısın. muhtemelen uzun süredir hareketsiz bir yaşam sürdüğün için böyle oldu...

0|0
    0|0
  • Antidepresan falan kullandıysan, halsizliğin ondan olabilir. Kansızlık da olabilir sen de. (Kansızlık, kanı bozuk olmaktan iyidir.) Bir doktora görün.

1|0
    0|0
    • kansızlık var antideprasyann kullanmadım

• tesekkurler +1:D

• Rica ederim. Hayat çok zalim, benim de çok canım yanıyor, dikkat et kendine..

• vitamin alsan iyi olur şeker kız

1|0
    0|0
    • vıtamınler pek ışe yaramıo diyolar ama?

• yooo faydalı yorum yazanlara verdım:D

• ben daha fazlasını istiyorm. benim sorularıma cevap ver. sayfamdan ulaşabilirsin. en az birine ama . 5 yıldız atmayıda unutma emi :))

• kansızlık tedavisi görmen lazım. astım falan yok dimi?

0|0
    0|0
    • yok

• sonra gec olabilir dediğine guldum ya ciddi bısey anladığının farkındayım :) böyle guleyım barı

• şaka yapıyorum ya gül tabi :)

• doktora gidicen ilaç tavsiyeyle alınmaz.

0|0
    0|0
  • bemiks-c ;)

0|0
    0|0
    • ıyı gelıomu pekisen kullandınmı?

• eczanede kna şurubu var al kullan kira vişne suyu pekmez tüket zmanla düz duvara çıkarsın :D

0|0
    0|0
    • şurubun adı ne pekii?

• onu hatırlamıyorum ama her eczanede var zaten sana nasıl kullanılcağınıda sölüyolar ne sıklıkla oldugun.

• diprasan iğne 1 saat sonra hiç hasta olmamış gibi ayaktasınn..

0|0
    0|0
    • iğne değil yaa ilaç yokmu bıldığınnn

• dediğimi yap ilacı bırak çok az zaten bir saat sonra ayaktasın dopink gibi geliyo sanki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...