Fenerbahçe Basketbol finale çıktı, rakip CSKA ne düşünüyorsunuz?

Fenerbahçe ilk kez bu klasmanda finale çıkan ilk Türk takımı oldu. Basketbolda inanılmaz bir sene yaşıyoruz galatasaray eurocup'ı aldı fenerde finale çıktı. Açıkcası bugünkü oyun hepimizi korkuttu final için reali 3-0 geçtiğinde cska gözümüzde daha ufak geliyordu ama bugün gene kanser etti bizi fener ama Allahtan yendik. Bence bugünü unutalım üçlükler girmedi hiç girseydi maç zaten başta kopardı inşallah pazar günü girer. Gözümüz biraz korktu ama zaten feneri yenebilecek takım varsa oda cska yani yenilse de büyük iş yapmış olacak benim biraz ümidim bugün kırıldı ama fenerbahçe bu ne yapacağı hiç belli olmuyor inşallah gelir kupa :)

0|0
4|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• CSKA tam bir sistem takımı ve katı savunması var nba'da şu an oynasa zirveye oynar bence. ama Fenerbahçe cska göre daha hızlı bir takım. eğer hızımızı kesemezlerse sıkıntı çıkarız bunun yanı sıra süpriz oyuncularımız var. bogi mesela süpriz oyuncudur bogi gibi oyunculardan herkes korkak ne güzelki korkan taraf onlar olacak. ve tabi vesely gibi bir ayrıcalığımız var. okadar karamsal bir tablo yok. cska sistem takımı katı savunma yapar. hızlı bir takım değil bizde tam aksine hızlı bir takımız. maç ortada gide bilir fark atarakta gide biliriz ama onların bize fark atacaklarını sanmıyorum. bugune gelirsek. şansızdık kolay maçı zorlaştırdık ard arda tam 8 tane üçlüğümüz isabet bulmadı zora soktu bizi okadar.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 16

• Beklenen final oldu zaten aksi düşünülmüyordu ama bu maçta bile zorlanarak durumu ortaya serdiler. Favorim en başından beri Cska

0|1
    0|0
    • aslında fener rahat oynar ama böyle finale falan gelince takım bir afallıyor bende anlamıyorum ne oldugunu tüm sezon maçları takip ettim bugün gördüğünüz fenerbahce gerçek fenerbahce değildi cskanın maçlarınıda izliyorum o kadar favori olduklarını düşünmüyorum başa baş gider bence...

• orası öyle bakalım ne olacak zor olacağı kesin benimde favorim en başta cskaydı ama finale kadar gelince belki olur diyor insan.

• @Fenerliolmakgurur1 önce adam gibi yazmayı öğren sonra yazdigimi anla , cska favori demekle cskayi destekleriyorum demek ayni şeyler değil , Beşiktaş la Real Madrid oynasa favorin Beşiktaş mi olacak , fake hesap açıp hakaret ederek küçük hareketler yapıyorsun büyü artık

• bir defa şunu söylüyüm fenerbahçe bu kupayı türkiyeye getirir bunda inancım tam. dünkü maçta olmayacak işler yaptı fenerbahçe ama sonunu iyi getirmeyi bildi. final maçı böyle olmaz, final maçında bambaşka bir fenerbahçe izleyeceğiz ve inşallahta o kupa istanbula gelecek #FenerbahçeFinalde

0|2
    0|0
  • Koyda gel fenerbahçe

0|1
    0|0
  • Üçlükleri atsak rahattık şans yanımızda değildi ama bir yol bulup kazandık. cska da şans olsun tamamdır

0|1
    0|0
  • #FenerbahçeFinalde aslinda bugun macin zorlu gecmesi basketcileri biraz silkeledi final icin ışık yakti

0|1
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum

• çünkü Laboral Fenerbahce ayarinda degil orta sınıf takim sadece tek mac gerginligi oldu bu da basketcileri salladı iyide oldu

• bakalım cska cok zor maç inşallah alırız.

• CSKA çok sağlam takım. Bundan 1 ay evvel CSKA Fenerbahçe finale çıkar CSKA kazanır demiştim. Hala aynı görüşteyim. Ancak duygusal olarak bakacak olursak bir Beşiktaşlı olarak Fenerbahçenin kazanmasını isterim tabi.

0|1
    0|0
    • Cska sistem yumusak takım fener böyle takımları yeniyo

• teodosıc i durdururlarsa alır fener

0|1
    0|0
  • Fener bu maçta çık yıprandı rakip dahada güçlü.
    Hoca yetmeyebilir

0|1
    0|0
  • cska feneri laboral kadar zorlayamaz

Fenerbahce rulez

0|1
    0|0
  • CSKA dün DeColo sayesinde kazandı... Onu tutacak adam var bizde.. Decolo yoksa Cska yok.. Fener 10 sayı farkla alır kupayı

0|1
    0|0
  • o kupa ülker sports arenaya gelecek arkadaş başka bir çare yok fenerbahçe ve obradovicin öğrencileri bunu başaracak emin olun

0|1
    0|0
  • kazancazzzz

0|1
    0|0
  • Fb liyim ama Cska da çok güçlü rakip %50 %50 bence

0|1
    0|0
    • bence cska %58 falan. yani onlar favori ama biz sistem takımlarına karşı yumuşak takımlara karşı dah aiyi oynuyoruz cska da öyle.

• İns kazablnir fener

0|0
    0|0
  • Haydi CSKA

0|0
    0|0
    • sebaya değilde senin gibilere çok ağır sövüyoruz :D

• @ZeBrandon :D :D

• Laboral maçı gibi olursa cska feneri yer

0|1
    0|0
Yükleniyor...