Başınıza gelse ne yaparsınız?(Bayanlar lüften yardım edin)

Herkese merhaba.benim 4 yıldır hoşlandığım bir kız arkadaşım var.çok samimi değiliz ama.ben geçen cuma günü bir arkadaş vasıtasıyla ona 2 sayfalık bir mektup yazdım ve arkadaş mektubu ona iletti.bana cevap vermesinide söyledim mektupta ama 5 gündür birşey söylemedi.arkadaş ne hissettiğini sormuş pazartesi günü olmaz ,sınavlar var demiş.şimdi ben bu birkaç gün içerisinde onunla konuşmayı düşünüyorum ama neler diyeceğimi bilmiyorum.ayrıca konuşabilirmiyiz dediğimde beni terslemesinden korkuyorum.Sizce konuşmalımıyım ve neler demeliyim?

Şimdiden teşekkürler.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• bence konuşma. yapıcağını yapmışssın zaten. istese o gelir diye düşünüyorum. sınavları bahane etmesi de saçma olmuş

0|0
    0|0
    • sınavlardan sonra görüşeli diye yazmıştım mektuba ama bahane etmiş işte :(

Kızlar Ne Diyor 2

• Zaten ayrılacaksınız neden sonu belli olan birşey için bu kadar kendinizi heder edersiniz anlamam ki.

0|0
    0|0
    • bence yanlış düşünüyorsun.benimle sevgili olsa ben birkaç yıl sonra evlenmeyi planlıyorum

• bence zaten sana mesaj vermiş hayır istemiyorum eğer kızın gönlü olsaydı çevap gönderirdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...