Kötü yoruma kapalıyım. Lütfen, yardımcı olucak yorumlar istiyorum?

Arkadaslar ben spor salonumda bir arkadas grubuna dahil oldum 4kisilik bir erkek grubu onlara hic artniyet beslemeden sicakkanlilikla yaklastim hatta erkek muhabbeti yapiyorduk iddaa, lol vs. Hepsi ayri ayri mesaj atiyor bulusmak istiyordu ben kotu algilamadim artniyet aramadim hic ama simdilerde bu sorun oldu ben herkesle konusan bir kiz unvanini almis oldum. O grupta kendi icinde kavgalar cikartti. Ben napacagimi sasirdim hergun yuzyuze baktigim insanlar. Lutfen kotu yorum yapmayin. Simdiden tesekkur ederim.

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• bu fizikle değil arkadaş grubu içinde kavga, dünyada savaş bile çıkarabilirsin, o denyolar kendi aralarında düello bile yapmıştır seni elde edebilmek için :D

1|0
    0|0
    • Vallahi arkadassiz kaldim ya

• O senin guzel gorusun 🙏

• sana ulaşılamıyor kapatmışsın mesaj kısmını :) @Meltemny

En İyi Kız Görüşü

• zor durum allah kolaylik verisn : D erkek grubundan arkadas tutunayim derken ortam kizi olmak zor ne diyelim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Toplayacaksın hepsini bir hışımla. Ne yapıyorsunuz lan siz diyeceksin? Kafanız mı güzel olum sizin diyeceksin çemkireceksin. Onlar anca o zaman anlarlar. onların kafaya kan az gider.

1|0
    0|0
  • Oturup konuşman niyetini anlatman bidaha gönül işi konusmayacaklarsa kendileriyle muhabbete devam edeceğini söylemen gerekiyor.

1|0
    0|0
  • bu onların dar kafalılığı kardeşim takma kafana... bundan sonra kadın veya erkek arkadaşlık yaptığın herkesin önce IQ sunu ölç

1|0
    0|0
  • Hata senin güzelim erkek hiçbir zaman rahat duramaz şeytan dürter hepsiyle muhabbeti keseceksin adını çıkartmışlar zaten onlar kendi aralarında hatta ne muhabbetler dönmüştür bilmediğin

1|0
    0|0
  • Muhatap olmayacaksn bir daha

1|0
    0|0
  • kendi düşen ağlamaz

0|0
    0|0
  • Ayrıl salondan.

0|0
    0|0
  • hepsine ver hepsini mutlu et veya 4 koca yap koca parasi ye lel :)

0|0
    0|0
  • Konu yanlis olmus

0|0
    0|0
  • Sen mi çok akıllısın biz mi çok ssallağız senin gözünde?

0|0
    0|0
  • kötü yorum

0|0
    0|0
  • yokbe profil resmine baktım iyisin. en fazla altına alır birisi seni. korkma

0|0
    0|0
  • Mk bu kizlar hep boyle bizim grupta 1 kiz yuzunden bozulmustu mk kezbolari her kankanin arasini bozuyolar

0|0
    0|0
    • Ben aralarini bozacak hic birsey yapmadim. Erkek gibi yaklastim hatta..

• Ne turlu yaklastigin farketmez sonucta sen disisin kizim KIZSIN KIZ

• Olur öyle

0|0
    0|0
  • İyi, erkekleri birbirine düşürmüşün cazibenle :d

0|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• senin gibi kızlara zaten ka___şar diyorlar. niyet, n sevgili olmak yatmak vs olmasa bile arana mesefa koymalısın.

0|0
    0|0
    • Senin gibi agzi bozuklara ne deniyor aceba?

• oooo. ben objektif bakıyorum bak erkek milleti böyle sen kötü yanaşmasan bile benden hoşlanıyor ayağına yatarlar seni yatmaya bile zorlayabilirler senin iyiliğin için diyorum

• Kasar kelimesini yoksayarak tesekkur ediyorum sanada kardesim

• Sevgilim var de geç

0|0
    0|0
  • Boşver düşünme ya benimde hep aynı sorunlarım oldu kim ne derse desin naparsa yapsın sen muhabbetini kes eğer senin hakkında konuşuyorlasa falan boşuna böyle dertlerden de kendini üzme derimm

0|0
    0|0
  • Hepsini whatsapp grubu açıp ekle, sonra ben hepinize geyik yapıyorum normal insanlar gibi bahsettiğimiz şeyler spor, iddaa, kol sadece başka şeyler düşünüp aramızı bozmayalim de. Yaptıkları çok yanlış senin bir suçun yok ki.

0|0
    0|0
    • Canim benim cok sagol bana hak verdigin icin

• Çünkü haklısın kimse kimseye oyundan iddaadan bahsedip yürümez. Onlar kadın gormemiş insan gibi muhabbet edince yanlis anlamislar

Yükleniyor...