Bir erkekden bekledıgın şeyler olmassa ve asıksan ?

Aşkın tanımını yapamam ama onun yanındayken farklıyım içimdeki cocukda kadında onunlayken cıkıo en saf en temız halımle sadece gözlerıne bakmam hatta gölgesını görmem bıle yetıo ama ben ne kadar coook ustune duşsemde nedense bekledıgım hiç bişey olmuo sewdıgıne inancım var ama bazen sevmedıgını duşunuorum neden böle olur herşey? hakettıgınden fazlasını gösterırsın onun için herşeyı yaparsın ama hakkından azını alırsın ?

kalbımın tam ortası yanıo bazen sol yanım cook acıo durduk yere aglıorum sevdıgım yanımda ama istedıgım okadar ufak şeyler varkı hiç biri olmuo.

Yanlıs anlamayın bazı arkılar bu tarz cumlelerımde yattınmı gıbı sacma sapan cumlelerde bulunuo dokunmaya kıyamazken yatmakda ne oluo lutfen kırıcı cumlelerde bulunmayalım , inan hiç bişeyi bilmeyen kucucuk cocuk kadar dogrucu cumlelerım...

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• ilk zamanlar insan görmüyor diye düsünüyorum heyecandan kendi sevgisinden kendi askindan... ama zaman gectikce seni simdiden rahatsiz eden konulari halletmezseniz senin gözünde dahada büyür ve sogumaya baslarsin diye düsünüyorum... birgün biyerde kopuyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Biraz agir basliyim ama olsun HATA SENDE kizim hic bir erkegin uzerine dusulurmu hemen bir tarafi kalkar kendini bir sey sana derki zate bu her zaman elimde daha iyisini bulammassam bununla cikarim son care.

Simdi ne yapacagini soyluyorum artik eskisi gibi ilgilen onun cok annliyicagi kadar ilgini azalt mesajlarini azalt zate gormedgin hoslanacagin tepkileri gormeye baslican ve gorene kadarda bunu yapican sabredicen tabiki bu isler sabir isleri cunku.

0|0
    0|0
  • ayrılırım beklentilerimi karşılamıyorsa;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...