Spora gidicem gidenler yardımcı olabilir mi?

pazartesi başlıyorum ne giyicem yannımda ne götürcem sıradan bir eşofman bir tişört giysem olur heralde değil mi spor cantamda yok herhangi bir çantaya koyup gitsem komik olur mu yardımcı olur musunuz lütfen?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tayt varsa ince tayt giy, ve bir eşofman üstü al belinden bağla tamponu korumak adına, sportif bir t-shirt olursa daha iyi olur ve havlu bu kadar. Çanta o kadar sorun değil, nike amblemli lise çantası bile işini görür yani.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Havlu al yanına, iki kat kıyafetbal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yanına bir eşofman, tişört, duş alacaksan şampuan ve havlu alman yeterli olacaktır spor çantasına gelince saydıklarımın sığabileceği bir çanta bul gerisi problem değil :D

0|0
    0|0
  • Yoook yav ne olacak. kendimi bildim bileli rezil rusva seylerle gidiyorum kimsede donup bisey demedi simdiye kadar :D

0|0
    0|0
  • herşeyin bir adabı var. 20 liralık bir spor çantası alın. alt üst eşofman+ 1 litre su 1 lira, duş jelli+şampuan özelliği bulunan şampuan 4 lira. Dışarıda pek giyilmeyen temiz spor ayakkabı+ iç çamaşırı+çorap+kilit 3 lira. ufak ter silmek için el havlusu.+ birde fazla büyük olmayan 80 cm 40 cm havlu duş için yeterli olacaktır.

0|0
    0|0
  • istedigini giy etek giymede

0|0
    0|0
  • spor ayakkabı esofman uste tshirt vb giy gec takıntı yapma spor yapcan sonucta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...