Kondisyon arttırıcı fikirler veya az karbonhidratlı kilo vermek için ideal yemek programı önerileriniz neler?

Boks, kondisyon arttırıcı fikirler veya az karbonhidratlı kilo vermek için ideal yemek programı önerileriniz neler?

Evet herkesin önerilerini bekliyorum 95 kg civarıyım baklavalar şart diyorlar hocalarım pek soru sormakta istemiyorum onlara günlük 30 dakikalık hızlı tempo koşular yapıyorum yeterli midir kardiyo için?

Ve bana lazım olan kondisyon artırıcı ve zayıflamak için yemek programı önerileri herkese yorum yapan yapmayan teşekkürler şimdiden :)

0|2
6|21

En İyi Kız Görüşü

• İnterval antrenmanlari yap kondusyon ve kardivaskuler sisteme faydasi olacaktir. Gunluk yalnizca 20 gr karbonhidrat aliyorum protein agirlikli besleniyorum beslenme programimi verebilirim ayrica six packler icinde definasyona girmen gerekli kas kaybetmeden yag oranini %8-11 arasina indirmedigin surece baklavalar cikmaz eger cok acilse definasyon kürüne girebilirsin.

0|1
    0|0
    • beslenme programını verebilirsen sevinirim definasyona girmen gerekli dediğin definasyon zaten beslenme programı ile olmuyormu :)

• Temeli beslenme ve egzersizdir supplement ve kür sadece bir takviyedir o konuda haklisin

• yorumun için teşekkürler :)

En İyi Erkek Görüşü

• hit yap.. karbonhidratı sadece agırlık calısacagın zaman al o da kompleks olsun off gunlerde mınımale ındır karboyu.. saglıklı yagları ve bol suyu ıhmal etme.. ayrıca suplemmentte kullanabılırsın

0|1
    0|0
    • supplement bcaa öneriyorlar karbonhidrat tüketme diyorlar :)

• pardon 16 ya beynım sulandı gece gece

• yani diyorsunki 20 kilo kaldırıyorsan pskilojik güç ve gerçek kreatin güç artışıyla birlikte 20 kilon senin kreatinle 28 kg olur

Kızlar Ne Diyor 5

• Başkaları "baklavalar şart" diyor diye yapma bunu :( baklava şart değil. Sağlıklı fit olmak için sağlıklı dengeli beslen sporunu yap ama eziyet etme kendine ve çok kaslı falan olmak zorunda değil kimse kendinle barışık olmaya çalış çok baskı altında girme :)
    Önemli olan sağlıklı olman kendini bedeninde iyi hissetmen mükemmel değil kimse :)

0|1
    0|0
    • yorumun için teşekkürler aynen öyle dediğin gibi ben zaten sağlık için sporumu yapıyorum 95 kg civarıyım herkes aşırı kas diyor baklava ve hız çeviklik şart diyor hocalarım.

• pilatesle falan işim olmaz benim allah korusun :))) boks yeter bana.

• Ben su ara ketojenik yapiyorum ama cok uzun tutmicam gelecek haftadan itibaren az karbonhidrat alip kardiyo da eklicem. Sadece 1 hafta ketojenik uyguladim simdiden karin kaslarim belli olmaya basladi memnunum sen de yap

0|0
    0|0
    • Senin dediğin minimum seviyede karbonhidrat tüketerek karaciğerin vücut yağını parçalamasını ve yağ asidi üretmesini hedefleyen diyet galiba?

• iyi geceler :) @gecelerin_kadını

• @gecelerin_kadını hanimefendi hala zorlamissiniz, sizin ne oldugunuz beni ilgilendirmez kaldi ki benim ne oldugumu da biliyor musunuz da onyargiyla yaklasiyorsunuz? 😊 farkindaysaniz polemik yaratan sizsiniz kendi görüşünüzde bildirin dedim hala buradan devam etmissiniz 😊 egitmen olabilirsiniz ama burada aslen eczaci olan hem de fitness & wellness antrenöru olup ve besyoda da saglik spor bilimlerinde yukseklisans yapan birine de daha fazla karsi gelmezsiniz diye umuyorum. Kimler hangi site ya da hangi meslekle sınırlı kaliyor bunun yorumunu oradan yapamazsiniz ama neyse daha fazla yazip bildirimlerinizle rahatsiz etmeyiniz lutfen 😊 yine de insanlara yol gostermeye calismaniz ve cabalariniz icin tesekkur eder iyi aksamlar dilerim 🙋

• Kardio 😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • ben hergün bir tane eti karam gurme yiyorum kondisyon zirvede :D

0|1
    0|0
  • Ah kilo bende vermem lazim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Az karbonhidratlı değil , hiç karbonhidratlı yememen lazım eğer karın kası için diyete gireceksen. Tabi ki bu bir haftalık bir süreç olucak protein diyetine gireceksin. Protein diyeti vücuttan kas oranını düşürmez, hızlı kilo verdirir ve seni de güçsüz bırakmaz. 1 haftalik süreç sonunda eğer kendini iyi hissedersen protein diyetine devam edip 1 haftadan sonra ki devam ettiğin haftalarda hafif karbonhidrat alabilirsin. Vücut index oranına göre günlük kaç gr karbonhidrat alman gerekiyorsa bunun yarısını al daha fazlasını değil.

0|1
    0|0
    • aynen öyle hiç karbonhidrat tüketmemen gerek diyor hocalarım yorumun için teşekkürler ayrıca.

• beslenmene dikkat et. terle kaybettiklerini yerine koy. özellikle kilo vereceğim diye düşük sodyumlu beslenme. sıcak günlerde kahveyi sadece alıştığın kadar tüket. Enerjini spora sakla. bisküvi, gofret gibi fabrika ürünleri yerine sıcak yemekleri tercih et. Birilerine fikir danışıp ipuçları toplayabilirsin fakat herkesin bünyesi ve ihtiyaçları farklıdır. Bunu sana iştah olarak bünyen bildirecek. Düşünerek yemeni öneririm. Susamadan sırf öneriyorlar diye su içmeni önermem.

0|1
    0|0
  • Ekmek- Pilav ve Makarna yeme..

0|1
    0|0
    • teşekkürler görüş için saydıkların yasak zaten :)

• Low carb pek çok diyet var ama en sağlıklısı yüksek sağlıklı yağ, hayvansal protein ve yeşil sebze içerenler. Gece açlığı ve su tüketimin de önemli. Kardiyo için yeterli 30 dakika ama asıl kaloriyi vücut kas ağırlığın arttığında yakarsın.

0|1
    0|0
    • Low carb sanırım 3000 kalori almam gerekiyorsa 2500 civarı alıyorum ve vucut yağları yakıyor anladığım üzere bumudur.

• teşekkürler işime yarar umarım.

• kondisyon artırmak ıcın cıgerlerın akcıgerleırn acık olması gerek ve spor yapman gerek bunun ıcınde

0|1
    0|0
    • çiğerleri açmak için önerebiliceğin herhangi bir yöntem var mı :)

• Taekwondoya yazil 4 aya canavar olursun. Arabalarla yarisirsin :)

• boks varken tekvando ya pek gerek yok sanırım :)

• Kalori ihtiyacını 300 kalori filan düşür günlük olarak antremana devam et ciddi terleyene kadar yağ yakamazsın öyle yüriyim de kilo veriyim olmaz ilk karbonhidrat kullanılır vücutta ama vücüdu çok yorma arada dinlen her zaman için düzgün beslen şeytana uyma cheat day filan yapma! fazla yediğin kalorinin şekerin yağa dönüşeceğini de unutma!

0|1
    0|0
  • kardeşim bak bu videodakini uygulayarak kondisyonu ben baya geliştirdim herkese tavsiye ederim, bende kickbox yapıyodum yani sanada tavsiyemdir..

https://www.youtube.com/watch?v=JQkEyaawGug

0|1
    0|0
  • Dostum en iyi antreman boks antremanıdır o çuvalın başında çok vakit geçirmen gerekir bütün kaslarını çalıştırır kondisyonunu artırırsın.

1|1
    0|0
  • Patlayıcı kuvvet antremanı öneririm zıplamalar yüksek yerlere bir anda 40 50 kg tek dumbell kaldırışı 15 eğimli dağcı yürüyüşleri kilo vermek içinde Sabah 5 yumurta 3 tane tam ye 2 tane sarı ayır
    öğlen kuru balık konserve yağı süz
    akşam az pilav bol tavuk

0|1
    0|0
    • patlayıcı kuvvet antrenmanlarını çok öneriyorlar dediğin gibi şart sanırım ağırlık antrenmanlarında hızlı hareketi tamamlamak patlayıcı kuvveti geliştiriyormu bir fikrin varmı?

• bilgilendirmen için teşekkürler. :)

• rica ederim

• Dostum dün akşam yemek yemeden yattım kilom 98.4 geldi
    Bugün aynı saatte sonra saat karnına tartıldım 95.9 geldim. Sabah iyi kahvaltı yapıyorum ekmek 1 dilim veya 2 öğlen ise saat 1 veya 2 gibi yine yiyorum patates ve yumurta. Günde 2 lt şu iciyorum soğuk olmamak kaydı ile. Durumlar böyle :)

0|1
    0|0
    • ekmek yemeğin diyorlar.

• Anladım da egerki ekmek hiç yemezsen kötü olabilir. 1 günde 2 dilim ekmek hiçbirşey yapmaz emin ol dostum ama yinede israr etmeyecem sen bilirsin

• teşekkürler.

• bir yüzme salonu bul ve yüz. baklavalarin icin mekik cek. salon malon hikaye. yapcaksan dogal yap herseyi. aldigin o tozlar sonradan seni mahveder

0|1
    0|0
    • teşekkürler boks herşeyin ilacı.

• Tao yap

0|1
    0|0
    • one :)

• Tai Chi Chuan / İç Huzur, Dinglil, Sağlıklı ve uzun yaşam için yapılan sanat detaylarıda kadar öğrenildiği zaman dövüş sanatı olarak bile kullanılabilir. Ayrıca iç organların hepsine faydaları gelmektedir. Günde sadece 15 dk'ınızı alır eğer tao 1 sene yapılırsa kilo almak istiyen kilo almış bir şekilde, kilolu kişiler kilo vermiş şekilde, mutsuz insanlar mutlu bir şekilde karşımıza çıkar.

• vay be :)

• Sabah bcaa veya protein alıp kahvaltıdan önce koşmak yarım saati geçmemek kuralıyla. 1 dk sprint 30 saniye hafif tempo dinlenerek acaip yağ yakılıyo denendi onaylandı kardeşim :)

0|1
    0|0
    • 30 dakika koşu yapıyorum zaten hızlı tempo

• boks diyorsan ip atlıycaksın kanka açık ara en iyi cardio ayrıca

0|1
    0|0
    • ip atlama günlük 10 dakika falan.

• Mau Thai dene

0|1
    0|0
  • low fat diyetine bakabilirsin

0|1
    0|0
    • teşekkürler bakıyorum.

• haftada 4 saat yapmayınca hantallaşmaya başlıyorsun çok zahmetli iş aktif şekilde devamlı yapman lazım

• haftada 5 gün antrenman yapıyorum 4 saatten kastin kum torbası ise günlük 10 15 dakika sadece.

• Hayır ilk defa senden duydum.

0|0
    0|0
  • xper kullanıp günün sorusu yapmış yine de yorum yok zuhahahhaha

0|0
    0|0
    • forumda boks ile ilgilenen yokki yorum olsun :D

• Devon Davis - Knock Out

0|0
    0|0
  • Kahvaltıda bol protein şart

0|1