Ülker olmasa fener buralara gelebilirmiydi?

Ülkerspor sayesinde euroleauge katılma hakkı kazandılar onların oyuncusu ve parası sayesinde

0|1
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkerden önce sıradan orta sıralara oynayan takimdi

O zamanlar ligin iki efsane takimi Efes ve Ülker di. Onlarla son zamanlarda yarışan tek büyük takim Beşiktaş ti. El Amin ve Vardalı sezon Ülkeri eleyip finalde Efese mağlup olunmuştu

Fb , ülkerin hem oyuncularını hem de eurolige katılma hakkini aldı daha önce kupa2 de oynuyordu

0|1
    0|0
    • İlk defa anlayan biri geldi bunlar basketbolun öncesini bilmiyor kanks

Kızlar Ne Diyor 1

• İllaki onlarında az bir emeği vardır ama şimdi birininkine yorum yaptım böbürleniyodu 😂😂 ama abarttılar yani

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Basari amma dokunmuş ya

0|0
    0|0
  • Peki Fenerbahçe olmasa ülkerin adı bu kadar duyulur muydu Murat Ülker Fenerbahçe başkan adayıydı fanatik Fenerbahçeli kendi reklamını yaptı ayrıca Fenerbahçenin euroleague katılmak için gerekli lisansları da vardı bilip bilmeden konu açmışsın

0|0
    0|0
    • @Fenerliyikbizsen onu geçtim bunlar yaptıkları stadları bile devlete dayadılar Beşiktaş bu sene hakem hataları ile 20 puan kazandı Fenerbahçe ise hakem hataları yüzünden 15 puan kaybetti bu sene ki senaryo belliydi hele ki Galatasaraylıyım diyen adamlar küme düşecekler avrupaya gidemeyecekler 2 sene genede bize sarıyorlar, ezik bunlar

• Kardeşim koyduk mu?

• Yarın cska koyar

• Evet durum anlattığın gibi buna yönetim başarısı deniliyor yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...