Hala inanamıyorum gerçekten sorun etmiyor mu?

biraz karışık ama anlatmak istiyorum benden 5 yaş büyük birini sevmeye basladım 16 yaşındaydım daha çocuk olduğumu söyleyip beni istemedi 6 ay sonra bana döndü 4 yıl boyunca sürekli ayrılıp barıştık.onunla büyüdüm gibi bişey. beni bıraktığında bir gün bir hata yaptım en yakın arkadaşımla birlikte oldum bunu ona anlattım bana çok kızdı ama son 1 senedir sevgiliyiz bana daha çok bağlandı ailesiyle tanıştırdı benim ailemle tanıstı evlenmemiz için para biriktiriyor . ilkimin o olmamasının onu üzdüğünü ama sorun etmediğini söylüyor.normalde çok maço bir erkek etek giydirmez göz kalemi bile sürdürmez ayrıca ailesi çok dindar ben bir daha yüzüme bakmicağını düşünmüştüm o yüzden böyle davranması hala beni şüphelendiriyor :/ ve hala benimle seks yapmak istemedi. sizce gerçekten sorun etmiyor mu yoksa başka bişey mi var?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Birlikte oldum derken en yakın arkadaşınla yattın mı yoksa ilişkin mi oldu.

0|0
    0|0
    • yattım

• en yakın arkadaşımla sevgili olmadık doğum gününde çok sarhoştuk oldu bir kere sonra zaten birbirimizin yüzüne bakamadık o günden beri de konuşmuyoruz

• Bunu her insan kabul etmez, o adamla evlenebileceksen evlen çünki seni öyle herkez kabul etmez etsede amacı farklı olur.Adam senden hala birşey istemememiş üstelik.

Erkekler Ne Diyor 13

• Yanlis anlamada birlikte oldum derken cocukla yattin mi yoksa sevgili gibi mi ?( Ayrica kusura bakma ) Cocuk tabiki senle evlenmeden seks yapmaz cunku cocuk senle ciddi dusunuyo ve ailesi dindar yetistirmis zina denen seye dusmek istemiyor boyle bir erkek bulman zor bir devirde islerin rast gitsin bende cocuga biraz uy ama eger aciksan sunu soyliyim dindar aileler bir zamandan sonra senden ortunmeni isteyebilir buna karsida hazirlikli ol aklinda bulunsun.

0|0
    0|0
  • Bence birşeyleri üslubuyla uzun uzun konuşmanızın vakti gelmiş de geçmiş, yaş farkı bir yana...

Konuş onunla, akılda kalan ne kadar soru işareti varsa cevap verin birbirinize, geçmişten geleceğe herşeyi konuşun derim ve o konuşmadan sonra noktalayın artık, sözün bittiği yer olsun ve geleceğe bakın...

Belki de seks yapmak istememesi seni korkutmamak için filan, bilemezsin, o cevap vermediği müddetçe bütün cevaplar yanlış olur...

0|0
    0|0
  • ileride sorun olabilir bence şimdi duygu yoğunluğuyla sorun etmiyor ama evlenince duygusallık azalınca ve de sorunlar yaşamaya başlayınca sorun etmediği bu durumu çok kötü bir şekilde başına kakabilir, ama yine de insanlar değişiktir, belki de yapmaz, yine de bana sorarsan %90 bu iş kötü bir zamanda başına kakılır..

0|0
    0|0
  • hatan çok büyük ama adam belliki seviyor seni şimdi sorun etmese bile ilerde bunu sorun edebilir hayatın boyunca bu hatanı hatırlayacaksın bu en büyük ceza olacak senin için mecburen bu durumla yaşayacaksın işin zor

0|0
    0|0
  • düğün günü tekmeyi basıp rezil ederse şaşırmam ama sonuna kadar hakkıdır

0|1
    0|0
    • kendini de rezil etmiş olur o şekilde ailesini de.

• sende sevgilinden ayrildiğin gibi başkasinin kucağina gitmişsin ilerde kavga etseniz sen kendini becerticek birini ararasin

0|0
    0|0
  • benim de basıma geldi ama ben terk ettim kimse o düğünün heycanını oldurmeye hakkı yok

0|0
    0|0
  • seni gerçekten sewiyor başka bişey yok bana kalırsa

0|0
    0|0
  • adam seviyor seven adam çogu şeyi sineye çeker

0|0
    0|0
  • ya git kızım derslerini calıs yaşıtlarını sev mk .

0|0
    0|0
  • adam sevmiş belli ama sen o sevgiyi hak etmıyorsun bence

0|0
    0|0
    • evet bende öyle düşünüyorum ona da söyledim bunların hiç birini haketmiyorum ben dedim ama beni sevdiğinden eminim yıllarca seni üzdüm bırakıp gittim benim yüzümden oldu dedi kendimi daha suçlu hissediyorum böyle davrandıkca

• bi kız ılışkı yasar buna bısey dıyemem ama sırf ınat ugruna bunu yapıyorsa askından olsemde o kızla ısım olmazdı helal olsun adama ne dıyım

• bencede sevgiyi haketmiyorsun

• cevap verip bişey diycem, sonra kesin başıma bişey gelecek.

0|0
    0|0
  • etmiyor etmiyor :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence seni gerçekten seviyor

0|0
    0|0
  • Çok tuhafff

Demekki seviyor.

0|0