O kadarını da yapmaz dedikleriniz tam da o kadarını yaptı mı?

o kadarını da yapmaz dediklerim tam da o kadarını yaptı mı?

Örnek verip anlatır mısınız?

0|0
13|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Benim hakkımda kim yapmaz dediyse gerçekten yapmadım ama ben kime yapmaz dediysem yaptı. Bir kız sırnaşıyordu bana sevgili olalım vs, iyi dedim hadi olalım, bir kaç gün bende kaldı arkadaş ortamında tanıştığımız için fazla araştırmamıştım çünkü arkadaşlar tavsiye etmişti kızı. Bir kaç günden sonra üzerinde sadece pardesüyle kapımdaydı, evden acele çıkmış belliki yatağagirince sırtımı birşeyin kestiğini farkettim. Sırtımda bir kaç sivilce var saolsun gözümden yaş geldi. Eline baktım alyans. Kolundan ttum gibi iç çamaşırlarıyla beraber attım kapıdan dışarı. Nişanlısını aramış gel beni al diye. Ne açıklama yaptı bilemicim.

0|0
    0|0
  • Merhaba Zafiyet.

Evet oldu. Sevdiğim kız bana kendinin bulunduğu ahlaksız bir video gönderdii. 2 tane falan erkekle birlikte oluyor amacı beni üzmekmiş.

İnsanın içi kan ağlasa da, ona sadece güldüm.:)

1|0
    0|0
  • Aslında şöyle bir durum varki şuan o kadarınıda yapamam dediğimiz şeyleri bir bakıyoruz 10 sene sonra yapmışız, sanırım hepimiz o kadarını yapıyoruz, kimisi çok uç noktalarda kimisi derinlerde.

0|0
    0|0
  • o kadarını da yapamam dediğim birçok şeyi yaptım

0|0
    0|0
  • malesef yaptı..

0|0
    0|0
  • çok kötü oldum şimdi

0|0
    0|0
  • olaylar olaylar...

0|0
    0|0
  • tam o kadarını yaptı:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Evet ummadigim taslar basimi yardi, hic beklemezdim oyle seyi ondan ama yapti. Sasmamak lazin insanoglu nezaman ne yapar bilemezsin, Koru korune guvenirsin inanirsin birde baktin seni yanilti. Fazla umut baglamamak lazim boyle seylere

0|0
    0|0
    • insanoğlu çiğ süt emmiş cidden belli olmuyor.

• okadarını yapmaz diyenlere bir okadarını yaptım..

1|1
    0|0
  • O kadarından fazlasının bir eksiğini yaptı namıssızlar. Ama karşılığı bankamda vardı, ödedim hemen anasını satım.

1|1
    0|0
    • bak sen terbiyesizlere. o zaman hep bir ağızdan ördişlere ölümmmm diyelim pisti.

• ördişlerim yaşasın, ceytanlar ölsün kırçiçeem. Pıçaklıcam hepsini. klsjdglsd

• :)))

• Genelde izledigim filmlerde tam olarak o kadarini yapiyorlar, oysa uyariyorum ben onlari onceden. Oraya gitme, onunla bulusma, o arabaya binme diye. Ah bir de sakalimiz olsa hahahhahaha :))

0|0
    0|0
  • ne gelirse sevdiğin güvendiğin kişilerden gelirmiş zaten..çünkü gardını indirip beklentini yükseltiyorsun...

olan da sana oluyor...yaşadım malesef...ama gene de güven duygumu kaybetmedim...

0|0
    0|0
  • Birini çok özledim soru sahibesi, buradan cok sevdigim bir arkadasım :))) Maillerine baksa keske bir de. :)) Anladın umarım :)

0|0
    0|0
  • Gün geldi kim onun hakkında ne dediyse hepsi bir bir çıktı benki o insanları tersledim hayatımdan bile silmiştim. O'na o kadar güveniyordum..

0|0
    0|0
  • yapmaz mı ya insan bu birgün bir melek kadar günahsız birgün de bir şeytandan farksız davranır.

0|0
    0|0
  • Hem de nasıl...

0|0
    0|0
  • yapanlar cok zafiyet. ^_^

0|0
    0|0
    • ne ettiler sana karınca kararınca o.O

• bir tanecik var öyle. cok zaman gecmedi daha üstünden. ne oldugu bağa kalsın.

• Kalsın sana kalmasına ama icine çok oturmasın Allah de öteye bırak...

• daha beteri yaptı hatta şok üstüne şokk

0|0
    0|0
  • Vlla herkes herşeyi yapabilir

0|0
    0|0
  • fazlasını yaptı bee ne diyosun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...