Yedek olarak gördüğünüz kızlar/erkeklere nasıl davranıyorsunuz?

Bu kişilere nasıl davranıyorsunuz? Mesela yedeğe aldığınız birisiyle konuşmaktan utanır mısınız? Zaten muhabbet yok. Uzaktan bakıp yakınında olunca görmezden gelir misiniz?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Recovery yapar yedekten devam ederiz .Yedek anlayışım bu kusra bakmayın !

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• konuşmaktan niye utanayım zaten yedekse sende biliyosunki sadece yoklukta iyi gider yedek sonuçta :)

1|0
    0|0
  • eğer yedekte bekliyosa zaten candır o :)

1|0
    0|0
  • bilgisayar yedeği gibi davranırım bir köşede saklarım arada tozunu alırım :)

1|0
    0|0
    • yani nasıl oluyor ona nasıl davranıyorsun?

• onu yapan adamda utanma olmaz sadece yakalanma korkusu olur onuda çok takmaz

• görmezden geldiği olur mu o kızı? Hatta yakınındayken neredeyse hiç bakmıyor uzaktan yan yan kesiyor

• sen kimi yedekte tutuyorsun?

1|0
    0|0
    • ben yedekte olup olmadığımı merak ediyorm

• bilmiyorum :)

• of off..

• aşk futbol mu ki yedeği olsun ?

1|0
    1|0
    • alan alıyor. Ben şuan yedekte miyim merak ediyorum..

• tabi karakter meselesi erkeklik doğuştan gelsede herkes adam olamaz

• işte senin gibiler yüzünden kızları kullanıp atasım geliyor. biz erkek başımıza milleti üzmemek için,umutlandırmayıp yol veriyoz, bunlar yedekleri nasıl istif edebilirim diye hesap yapıyo. töbe yarabbim

0|0
    0|0
    • ne saçmalıyorsun sen be ben yedekte olup olmadığımı anlamaya çalışıyorum. Neymiş tüm kızları kullanıp atası geliyormuş. Sen önce bu kafayla kendine kız bulda.. :)

• kızın yol vermesine gerek yok baktın yüz vermiyor uzatıyor kendin uzaklaş

• yüz veriyor sorun o zaten, çıkıp ayrılıp durduk şimdi öyle muhabbet ediyoruz sadece. neyse sen derdine çare aramaya geldin ben girdim araya. sorunuda yeni anladım :) yedekte olup olmadığını anlamak için bir muhabbete gir. uzaktan anlayamazsın. uzaktan bakıp yanında pas vermiyorsa bakışlarından yüz bulup hemen atlamak istemiyor olabilir. Muhabbet yoksa zaten pas vermemesi normal

Kızlar Ne Diyor 3

• İsmini değil, takma ismini söyler.

Sabit numarasını değil, diğer numarasını verir.

İletişim kanallarını asla söylemezler

Derinlikli değil, belli bir konu çerçevesinde konuşurlar

1|0
    0|0
  • utanmıyolar..

1|0
    0|0
  • Açıkçası yedeğe aldığım insan olmadı hayatımda ne biliyim bundan ayrılırsam şununla çıkarım dediğim bir insan olmadı ha tabi olabilirdi ama çünkü çevremde fazla ilgi var ama herkesle aramı iyi tutmaya çalışırım sanada öneririm :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...