KizlarSoruyor.com'da tanıştığınız biriyle buluşur musunuz?

Diyelim ki bugün tanıştınız ertesi güne buluşmak istiyor ve resminizi dahi görmeği halde fazlasıyla samimi davranıyor ne düşünürsünüz? Buluşur musunuz? Buluşunca sevgii olma imaları yapsa sizde nasıl bir intiba uyanır? Cevaplar için teşekkürler :)

Güncellemeler:
Evet ben burdan tanıştığım biriyle buluştum bir cafede oturup sohbet ettik hayata dair birbirimize dair 5 gün oldu şuan hala konuşuyoruz tekrar görüşmek istediğini söyledi işlerim var dedim hergün hergün ona ayıramam. Oda anşayışla karşılayıp tamam başka günde görüşebiliriz dedi.. Farklı şehirlerde değiliz aynı şehirde hatta aynı ilçedeyiz. Böbreklerim hala yerinde :) tacize ya da tecavüze uğramadım fakat yürürken elimi tutmak istedi cevabım hayır oldu... Beni k arıştıranda bu son yazdığım!
Okadar çok kişi taciz tecavüz organ mafyası zırvası yazmış ki :) Zırva diyorum çünkü netten biriyle tutupta terkedilmiş inşaatta ya da belgrad ormanlarında buluşmuyoruz sonuçta... Haklılık paynız olabilir ama sace bir kızın değil bir erkeğinde başına gelebilir bu.. Bende bir kadınım ama kadınlara pozitif ayrımcılık yapılmasını sevmiyorum. Ayrıca ciddi birşey sorulsa bile tutupta geyik kafasında olmanız ayrı bir saçmalık...

0|0
33|55

En İyi Erkek Görüşü

• bak güveniilir bir adam ileriye dönük düzeyli bir ilişki yaşamak isteyen bir adam 1 günde tanışıp samim olup ertesi gün buluşalım demez zaten. bunun için belli bir sürenin geçmesi gerektiğini, kendini iyice tanıtması gerektiğini bilir. ne kadar ciddi olduğunu belli etmesi, o güveni sana vermesi gerektiğini bilir. bu yüzden de hemen buluşalım diye atlamaz senin bunu haklı olarak reddedeceğini bilir.

empati kuruyorum ben bu şekilde biriyle tanışsam kız hemen buluşmak istese bile ben istemem kaldı ki ben buluşmak isteyim. işin ucunda sevgili olmak var yani onun sevgilim olmasını istiyorum. bunun için önce burdan bir süre konuşurum sonra telefonla bir süre konuşurum o güveni veririm sapık olmadığıma katil olmadığıma ikna ederim sonra buluşmak istediğimi söylerim. buluşma yeri içinde tercihi kıza bırakırım ki gönül rahatlı içinde gelsin beni tanısın içinde şüphe olmasın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 54

• Hadi sen buluştun

adamlar manyak çıktı

sana 100 lerce kez tecavüz etti

sonra etlerini kopardı

ayağına tuz bastı keçiye yalattı

sonra inşaat bir köşesine attı

polisler geldi seni cımbızla topladı

cesedine otopsi yaptılar 1000 parçaya böldüler

anan baban kötü halde ağlıyorlar

akrabaların seni 4 kollu ile taşıyorlar

mezara gömdüklerinde etlerini böcekler çıyanlar yiyor

sonra toprağa gübre oluyorsun

yazık değil mi sana :(

hiç düşünceli değilsin

buluşma tabiki

8|2
    0|1
  • Sanalda "tanıştığım" biriyle buluşmam, çünkü buna "tanışma" denmiyor. Ortada güven ve samimiyet yoksa, ona tanışma denmez. Ama var öyleleri, evet, sanaldan erkek arkadaş arayan ve de her buluşacağı kişiyi "potansiyel sevgili" olarak görmeye kalkan kızlar çok, çünkü aileleri sorunlu. Aileden görmedikleri ilgiyi böyle aramaya kalkıyorlar, üzücü

2|1
    2|2
    • doğru yazan eksilenir

• Evet cevabında haklısın yersiz bir cevap olmuş soruyla alakası yok buna rağmen doğru bir noktya parmak bastığın için artıladım.. ama ben potansiyel sevgili olma amacıyla gitmedim zaten öyle olsam ohhh elimi tuttu rüyalarımın erkeğini buldum saf kafasında olur bu soruyu sormazdım :)

• Soruyla çok alakası var ve yersiz de değil. Ayrıca kişisel değil, genel bir cevap bu. Burada 3-5 kişiyi baz alarak yazmıyorum. Hayat, KS'den ibaret değil. Türkiye'deki internet kullanımı konusuna bakanlar ve de biraz psikolojiyle ilgilenenler, bu konuyu daha kolay anlar. Soranlar her yazdığımı üzerine alınmasa iyi olacak :)

• demek ki, herbirimiz, aranızda bazı gerizekalıların kurguladığı gibi yamyam, insandışı, yarı hayvan diiliz.. güzel bir giriş yapmışsın, herkese örnk olman dileğiyle.. hiç kimse, sırf bayan olduğu için burda trip atmamalı ( gereksiz yere insancıl cevap verdiğimin farkındayım, haketmiyosunuz ya, gördüğünüz göreceğiniz rahmet de budur zaten)..

herkes sınırını bilsin. +5..

1|0
    0|0
  • kızlar sallıyorsunuz bınce burdan olmuyorda faceden nasıl oluyor herkes sanal aşkından arkadaşlığından bahsediyor siz gitmiyorsanız kim gidiyor erkek erkeğe mi

1|1
    0|0
    • Hahahh :) aslında ben gittim hala böbreğim sağlam ve konuşuyoruz şuan evlerimizin arası 20 dk otobüs mesafesi :) ama yine de merak ettiğim için sormak istedim fikirleri...

• bak ben sana bir kez daha söyleyim o zaman bu arkadaş klask hatun avcısı senin hakkındada düşündüğü şeyde aynen şu bu kızla nette tanıştım buluştum bundan iş çıkar diye düşünüyo yani sen arkadaşça başladın o bacak arası hayaliyle başladı olayın özeti bu

1|0
    1|0
  • senin burda tanıştığın biriyle bu kadar kıza bir zamanda buluşman hata zaten sen onu iyice tanımadan gider buluşursan elinide tutmak ister ... bu cümlenin devamına yazacak bişey bulamadım :) neyse çok hızlı gelişmiş olaylar bu kadar sürede insan kimseyi tanıyamaz ve kendini yanında güvende hissedemez yanlış yapmışsın çok yanlış.

0|0
    0|0
  • o bahsedilen şeyler insnaalrın kafasına doldurmuş olduğu takıntılardır yok tecavüz yok taciz yok organ falan filan tabiki dikkatli olmak gerekir bu ister sanal için ister reel için geçerlidir hiç değişen bir şey yok ama seninde değin gibi dağda bayırda buluşmuyorsun toplumsal ortamda buluşuyorsun mesela ben istanbuldan bir kızla 2 ay feceden görüşmüştüm o kadarki yazdıkalrımızdan birbirimizin o anki ruh halini anlar olmuştuk istanbula gititğimde buluşma kararı aldık ve ilk buluştumuz yer cevahir alış veriş merkeziydi ertesi gün beşiktaşda dolaştık kafelerde takıldık falan 3 günümüz böyle gecti daha sonraki buluşmalarımızda daha samimi ve zevkli anlar yaşadık ..

kimse kimseyi yemiyor yam yam yok ortalıkta :)

0|0
    0|0
  • balıklama atlarım, bir böbreğim fazla zaten :/

3|0
    0|0
  • günler çuvalamı girdi tanımak lazım ilk başta

0|1
    0|0
    • Aynı mekanda mı? yok abi ya oradaki galatasaraylı elemana ayar oldum..

• Olabilemez ruhi, mümkansız. Bunun canlı örneğiyle bizzat karşılaştım, bilirsin. Olsa da sağlıklı olmaz:)

• bugün tanışıp yarın buluşmak istiyor :D bu ne hız bu ne acele biraz zaman geçmeli, öylesine arkadaşça sohbet etmek için bile görüşecek olsa insan bir kere internetten yazıştığı biriyle buluşmamalı bence.

0|0
    0|0
  • Tabi ki buluşurum ama 1 gün olmaz aylarca konuşup kim ne ne kadar samimi öğrenmek isterim... niyeti ne kim neci dürüstmü bilmeden paldır küldüre koşmam buluşmam...

0|0
    0|1
  • sanırım böyle bişey oldu sende bende buluştum ama öyle anında sevgili imaları felan olmadı zaten arada mesafe var sadece arkadaşlık olarak kalacak

0|0
    0|0
  • Full abaza 2 gün sonra bana birkere ver aşkım ne olcak derse şaşırmam.

0|1
    1|1
  • Biyerden başlamak istemiş çakala bak hele:/

0|0
    0|0
  • "ertesi gün" hapını bile alacağın zaman, acaba hangi marka daha iyi diyoruz...onun bir ilaç olduğunu, ne amaçla kullanıldığını ve nerde satıldığını bildiğimiz halde...kaldı ki, çok bilinmeyenli biriyle "ertesi gün" buluşmak...bence abesle iştigal :)

0|0
    0|0
  • Dışarda bir yerde biraz muhabbet etmek, çay kahve içmek için olabilir.

0|0
    0|0
  • Ben bile bir erkek olarak tedirgin olurum buluşmam yani.

0|0
    0|0
  • ks den olması ya da başka bir yerden olması fark etmez evet buluşurum hatta çok kereler buluştumda ama buradan değil faceden ve bir başka sosyal ortamdan ...benim için çok sorun yapıcağım bir şey değil ama malum kızlar bu konuda çok fazla çekimser ve bu siteden biriyle buluşma şansım yok gibi çünkü burdakiler çok çok daha çekingen ...ayrıca buluşma ortamının bana göre sanalı reeli olmaz önemli olan kişiyi tanıyabilmektir..

0|0
    0|0
  • müsaitsem arkadaşça buluşabilirim ama sevgili işi zor

0|0
    0|0
  • Daha önce netten tanışıp buluştuğum oldu bir kaçkere bidaha olmaz sanırsam gereksiz bişey

0|0
    0|0
  • Hayır buluşmam.!

Kimseyle buluşmadım, buluşmayacağım..

2|0
    0|0
  • Öncel eller buluşsun, sonra göbekler, sonra dudaklar, sonra ... dsadsadsd

0|0
    0|2
  • arastırmaya göre kadınlar sanal alemde konustukları erkeklerı katıl her erkekte kızı sişman sanmasından dolayı korkup buluşmuyomuş :)

1|0
    0|0
  • buluştuğum tanıştığım görüştüğüm kız sayısını artık aklımda tutamıyorum

0|0
    0|0
  • hadi bişeyler ısmarlıyacam gelmek isteyen?

1|0
    0|0
  • görmediği birisi için fazla samimi davranıyorsa bunun adı böbrek.avi, cunt.avi filandır...

2|0
    0|0
  • 1 günde buluşmaya gitmek organ mafyasına, organ bağışında bulunmayla eş değer.

Bir kaç arkadaşla buluşup çay içtik.

0|0
    0|0
  • olur her turlu

0|0
    0|0
  • resmini görmek önemli değil sesini duydunmu inmi cinmi dün bir bugün iki aynı yerdemisiniz ki bunlar önemli yoksa bir gün lük biri çıkıp sen istanbulda ankaradan gelmiyordur. beince zaten yakınsınızdır görüselim demistir.

0|0
    0|0
  • resmimi yollim buluşalım karar senn :) benim için fark yapmaz gider bir çaay kola kahve veya mevsimde geldi dondurma yerim yani :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 33

Yükleniyor...