Bacaklara streç film sararak ve dans ederek bacak yağları eriyormuş sizce bu doğru mudur bende deniycem?

Bacaklara streç film sararak ve dans ederek bacak yağları eriyormuş sizce bu doğru mudur bende deniycem?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu millete yaptirip sonrada harbiden mal bunlar diyip guluyorlardir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 'Flash flash falash... Zayıflamak uğruna cilt kanseri oldu ! '
    Yap yap haberlere çıkar meşhur olursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bölgesel yağlanmalar için evet faydalı oluyor tabi. Streç film olur tabi ama bunun için neopren kıyafetler daha etkili olacaktır. Dans yerine bacak egzersizleri daha faydalı olacaktır.

0|0
    0|0
    • bacak hareketleri de yapıcam zaten :)

• Biraz geç kalmışsın yaz için ama olsun ne kadar erken başlarsan o kadar iyi :)

• Ola bilir 14 yaşındaiken az külom vardı. büyük çöp poşetlerini tişört gibi yapar içime giyerdim koşardım. 2 kat daha fazla terlerdim işe yarıya bilir.

0|0
    0|0
    • zayıflamış mıydın peki

• Evet 15 kilo fazlam vardı doktora gitmiştim bana bir program verdi o programa göre 15 kiloyu 3 ayda vere bilecektim. çok uzun geldi intarnette bir yazı okumuştum ozaman bu sistemi denedim 40 günde falan verdim direk.

• Bu bana göre sadece vücuttaki suyu atar. Benim tavsiyem kahvaltıdan önce yarım saat koşu yapman. Örnek koşu sistemi olarak 1 dk sprint ( depar ) 30 saniye düşük tempo yürüyüşle dinlenme tekrar , tekrar ve tekrar. Tabiki az şekerli ve karbonhidratlı öğünler bol protein.

0|0
    0|0
  • Doğru değildir

0|0
    0|0
  • Aga biz işyerinde etestreç sarıyozda canlı bir kadın bacağına sarmıyoruz farklı işlere kullanmakta nedir saçmalık bence :)

0|0
    0|0
    • insanların yaptığı zayıflamak için

• ya boşver ya normal spor yap doğal yolla bunları gerçekleştir aga soranlara nasıl oldu streçle anam kendimi sardım dolaba koydum bir buz tutum çıkardılar sıcak suya attılar yağım tuzum eridimi diycen :)

• çok asırı terleme yapar bacakların :)) olabilir bence

0|0
    0|0
  • yanlış sakın yapma damarların büzüşür

0|0
    0|0
  • Dene bakalım ben de merak ettim şimdi.

0|0
    0|0
  • Bacak değil de göbek bölgesi için iyi

0|0
    0|0
  • bence bacaklarına tel örgü çek öyle dans et daha cok işe yarar

0|0
    0|0
  • iyice sıyırdınız artık kafayı

0|0
    0|0
  • Yok daha neler :))

0|0
    0|0
  • Folyalayıp fırına atmayı denemelisin.

0|0
    0|0
  • çok saçma :D en güzeli koşmak

0|0
    0|0
    • ama öyle bacaklarını incelten bir tanıdığım var bence doğrudur çünkü terletiyor bacakları

• eger dogruysa bana da söyle kaç günde bende yapayım bendede basen fazla

• koşmaya zamanım yok maalesef

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynen oylede zayiflama esoetmani ile yapiolar

0|0
    0|0
  • Doğru.

0|0
    0|0
  • Beyin bedava

0|0
    0|0